Ví někdo jaká doprava je nejlepší? .

Varšava Modlin-WMI

Založil(a) ve fóru Letiště

22 reakcí

Ví někdo jaká doprava je nejlepší?

0

Ahoj, neporadí někdo, jaká je nejlepší varianta dopravy (poměr cena/čas) mezi letištěm Modlin a Chopin? Moc díky

0 Citovat

Modlin bus https://www.modlinbus.pl/en/

0 Citovat

na jednu cestu to asi budem muset pouzit, mame jen 4h mezi lety. Nicmene tu druhou cestu priletime vecer a letime rano z druheho letiste - nebyla by nejaka levnejsi varianta? 39pln je pomerne dost..

0 Citovat

Ono záleží jak dlouho dopředu to kupuješ, ta cesta se dá pořídit už od 9zl, pokud koupíš dost dlouho dopředu

0 Citovat

letim o Vanocich, a obe cesty uz jsou za 39 pln..tzn. pokud by slo jednu cestu absolvovat nejak jinak a levneji, byl bych rad za tip, jak na to. Nicmene i tak diky!

0 Citovat

Na bus bych se vy... a jel vlakem http://www.mazowieckie.com.pl/en . Z letiště jezdí každou chvíli bus na nádraží Modlin (10min) a minimálně jednou za hodinu jede vlak přímo až na WAW. Lístek na letišti v automatu nebo na stránkách, vlaky jsou pohodlný nový soupravy. Časově to bude stejný, nebo lepší než bus a myslím, že i jistější na příjezd včas smiley . Co jsem koukal, tak RT Modlin Airport - Chopin Airport je za 38PLN smiley

0 Citovat

Nevidím výhodu v tom 2x přestupovat za stejnou cenu... Časově i kdybys nikde nečekal na navazující spoj, tak to vychází max stejně rychle. Ale možnost to je...

0 Citovat

vlak 38 PLN dva smery

0 Citovat

Přestup jeden, asi 20 metrů z busu do vlaku a pak přímo na Chopin. Časově prakticky stejné smiley Jinak co kdo má rád. Já, když můžu, jedu vlakem (přijde mě to spolehlivější). smiley

0 Citovat

diky moc, chlapi! 38PLN za zpatecku uz zni lepe, jak 78 smiley

0 Citovat

Ahoj, chtěla bych se zeptat zkušenějších: myslíte, že stačí být na Modlinu 30 minut před letem? s Ryanairem... shuttle bus má dorazit 7:18 a odlet v 7:50...
trochu na knop, že? díky za ohlasy

0 Citovat

Je to malinký letiště,takže pokud budeš 7:18 na letišti mělo by to být tak tak.Bacha ale na security,jsou tam asi jen 4 lajny a pokud bude odlítat víc letu,tak bys mohla mít problém.Osobne bych zvolil bus o 30 min dřív.

0 Citovat

Odletal jsem z tama pred týdnem a jak rekl eremi je to male, ale pohodove letiste jen pro Ryanair. Nechodis tam zadne kilometry, bus te vyhodi pred vstupem a hned jdes dovnitr, v pravo jsou odlety a zatim hned security. Asi to stihnes to bych se nebal, ale pro jistotu se podivej co jeste leti v tuto dobu pokud nic, tak je to na tobe, ale 10 minut navic by bylo ideal no. JInak polaci jsou pohodivi posledni dobou co se tyka security, no stress.

Je fakt, ze ty checkiny mam uz docela v malicku, sundam jen bundu a batoh a jdu. S tim ze vzdycky necham klice, penezenku, mobil, fotak normalne v bunde a nikdy nebyl problem. Totez pasek jen si vyhrnu tricko a kosili at to moc nedrazdi a je a normalne projdu. Posledni security pruchod trval tak 2 minuty max a to jsem byl se synem.

0 Citovat

Ja mel takto 55 min na prestup na letu z gdansku do Wroclawi..let byl opozden o 20min takze z toho bylo 35 - z toho 5 min cesta do terminalu takze nakonec jako ty 30min. Jen jsem priletel 7:40 a bylo tam v tu dobu snad milion letu mi prislo, proste mega dlouha fronta na security.. kdyby letadlo odlitalo do wroclawi na cas, tak by mi asi uletelo. nastesti melo zpozdeni a k tomu tam byl bombovy alarm, takze celkove zpozdeni 2,5h smiley Mel jsem dost kliku, bud bych byl posledni na palube ci by mi uleteli, pokud by jak rikam, letelo na cas. Ja bych v tento cas rozhodne neriskoval.

0 Citovat

díky, myslela jsem si to, radši si přivstaneme...

0 Citovat

Nejel jste někdo v poslední době z Varšavy z hl. nádraží na Modlin? Je možné, že autobus má až 2hodinové rozestupy? :-/

0 Citovat

je to mozne a je este mozne ze ani nepremava,  si to fakt dobre pozrite, teda ak sa jedna o priamy bus z centra na WMI. vlak+bus premava. my sme boli 3 tyzdne dozadu a brali sme bolt.  

0 Citovat

tonic napsal(a):

je to mozne a je este mozne ze ani nepremava,  si to fakt dobre pozrite, teda ak sa jedna o priamy bus z centra na WMI. vlak+bus premava. my sme boli 3 tyzdne dozadu a brali sme bolt.  

 

Díky. Jj, jedná se o přímý bus z centra na letiště.

No, to je „dobrý".  On ten autobus asi jezdí, ale v takové divné časy. A pokud využijeme vlak+bus, tak máme 30 minut na to, aby jsme stihli letadlo.  :-/

A za Bolt jste prosím platili kolik?

0 Citovat

P. napsal(a):

[citace="tonic"]

je to mozne a je este mozne ze ani nepremava,  si to fakt dobre pozrite, teda ak sa jedna o priamy bus z centra na WMI. vlak+bus premava. my sme boli 3 tyzdne dozadu a brali sme bolt.  

 

Díky. Jj, jedná se o přímý bus z centra na letiště.

No, to je „dobrý".  On ten autobus asi jezdí, ale v takové divné časy. A pokud využijeme vlak+bus, tak máme 30 minut na to, aby jsme stihli letadlo.  :-/

A za Bolt jste prosím platili kolik?

[/citace]

0 Citovat

Bolt okolo 90PLN z/do centra. Ale asi najlepsi pomer cena vykon by bolo fakt zobrat akykolvek vlak na Modlin/Nowy Dwor Mazoviecki a uz odtial zobrat bolt/uber

0 Citovat

Já jel tím jejich "letištním" vlakem a na něj vždycky čeká autobus na letiště, který je v ceně. 

0 Citovat

tonic napsal(a):

Bolt okolo 90PLN z/do centra. Ale asi najlepsi pomer cena vykon by bolo fakt zobrat akykolvek vlak na Modlin/Nowy Dwor Mazoviecki a uz odtial zobrat bolt/uber

OK, asi mi nic jiného nezbyde., než jet taxíkem.

On ten vlak jede docela dlouho. Já když jsem kupovala letenky, tak jsem jenom jedním okem viděla, z nádraží bus na letiště cca 40 minut,  to je ok, to stihneme. Ale nějak mě nenapadlo už zkoumat, v kolik hodin a jak často jede. 

Příjezd na hl. nádraží 13:25, odlet z Modlinu v 15:45.

0
22 reakcí