Ahoj, mate nekdo aktualni info kde levne zaparkovat pobliz letiste? diky! .

Frankfurt Hahn - parkovani

Založil(a) ve fóru Letiště

5 reakcí

Ahoj, mate nekdo aktualni info kde levne zaparkovat pobliz letiste? diky!

0

Nemuzu rict, ze uplne aktualni, ale pred nejakymy ctyrmi lety nabizel parkovani snad kazdy, kdo ma v prilehle vesnici dvorek. Standardni cena byla 3EUR za den, my jsme meli 10 dnu za 25EUR. Na letiste je to pak pesky kousek po chodniku okolo hrbitova a oficialnich parkovist.

0 Citovat

Zdravím,

nemáte někdo info, kde u Frankfurt Hahn parkovat zadarmo? Klidně nějaká obec poblíž a pak se už dostaneme nějak. Letím odtud na Kanáry na měsíc a placené parkování by nebylo nejlevnější. Díky

0 Citovat

Da se zadarmo parkovat tady? Dik

http://goo.gl/maps/rgZRH

0 Citovat

Nemyslel jsem jen parkoviste pred marketem, proste nekde v tom okoli, jsou tam hotely a dalsi veci. Nebyl jsem tam. Někdo kdo tam zadarmo parkoval?

0 Citovat

Dobrý den,
mám podobný dotaz - dá se v přilehlých vesnicích u letiště parkovat někde na ulici? Nebo tam jsou nějaké zóny, že se parkovat nedá? Bohužel na googlu není pro tuto oblast street view, takže se to nedá moc vypozorovat online. Byl jste tam někdo? Víte prosím o nějakých možnostech nehlídaného parkování zdarma? Případně za slušnou cenu? Odlétáme z Hahnu v 6 hodin ráno a nejsem si jistá, jestli mi v pět ráno nějací soukromníci poskytující parking na zahradě otevřou dveře smiley. Moc díky za zkušenosti

0
5 reakcí