Ahoj, na cestě na Filipíny máme tam i zpět přestup v Shanghai-Pudong a volno vždy od rána do večera. Máte prosím někdo tip, radu jak toho využít? kam se podívat, jak nejlépe z letiště (vychází mi nejlépe vlak Maglev). Chceme jen omrknout okolí, žádné vypravování abychom riskovali zpoždění při návratu atd.Díky za každé info. .

Shanghai Pudong - 1 den přestup

Založil(a) ve fóru Letiště

4 reakce

Ahoj,
na cestě na Filipíny máme tam i zpět přestup v Shanghai-Pudong a volno vždy od rána do večera. Máte prosím někdo tip, radu jak toho využít? kam se podívat, jak nejlépe z letiště (vychází mi nejlépe vlak Maglev). Chceme jen omrknout okolí, žádné vypravování abychom riskovali zpoždění při návratu atd.Díky za každé info.

0

Maglev je fajn, ale tak ci tak musis prestupovat na metro, ak chces ist do centra. Treba si pozriet kedy ide maximalkou, lebo casto ide "len" 330 kmph, tak aby ste neboli sklamani smiley
https://www.travelchinaguide.com/citygu ... around.htm

06:45 – 08:45 07:02 – 08:47 300 km/h
09:00 – 10:45 09:02 – 10:47 430 km/h
11:00 - 12:45 11:02 - 12:47 300 km/h
13:00 - 16:45 13:02 - 16:47 430 km/h
17:00 - 21:40 17:02 - 21:42 300 km/h

Za den sa toho da stihnut dost, metro tam funguje super a nie je to velmi roztahane mesto ako Peking, kde to vsade trva hodinu.
Ja osobne by som dal taku tu klasiku, ist sa prejst na Bund, navstivit hore nejaky mrakodrap, pozriet zahrady YuYuan a taky chill.
Hlavne odmietnut pozvanie na caj smiley

0 Citovat

díky za tip a rady:) Tak nějak jsem si to ve finále i naplánoval. Chtěl bych vychytat těch 430km, přiletíme v 7 ráno, tak to do těch 9 je akorát, než se vybavíme..smiley Prosím tě ještě, jak je to s tím bezvízovým pobytem, ten si zařídíme přímo na imigračním na letišti? A kolik peněz bychom potřebovali na ten den návštěvy? Počítám 50 na osobu za maglev, 10-15 metro, nějaký pití jídlo, vstup na mrakodrap, žádný utrácení.. Díky.

0 Citovat

Priletela sem taky na 7. rano, na imigracnim to slo rychle smiley Zalezi kde chcete jist, da se najist za 10 juanu ale i za 40 juanu totez jidlo. Doporucuju Propaganda poster art museum! Shanghai museum ma vstup zdarma, ale ceka se tam dlouho... Jinak si to uzijte.

0 Citovat

osobne by som zamenil tak 200-300 yuanov na osobu a co mi zostane, to by som pouzil na druhy krat, ked sa budes vracat:)

0
4 reakce