error fare z jednoho pražského 4* hotelu Mosaic House. Jedná se o dvoulůžkové pokoje se snídaní a cenou od 70 Kč. Např. nejluxusnější Penthouse v posledním patře je za 334 Kč (původní cena, resp. cena na bookingu je 7.000 Kč). Chyba vznikla v důsledku prohození měn. http://bit.ly/1hSZhgu  .

Mosaic House**** Praha - 70 Kč

Založil ve fóru Tipy na ubytování

23 reakcí

error fare z jednoho pražského 4* hotelu Mosaic House.

Jedná se o dvoulůžkové pokoje se snídaní a cenou od 70 Kč. Např. nejluxusnější Penthouse v posledním patře je za 334 Kč (původní cena, resp. cena na bookingu je 7.000 Kč). Chyba vznikla v důsledku prohození měn.

http://bit.ly/1hSZhgu

0

Díky, nakoupeno. Tak jsem zvědav smiley

0 Citovat

Co přišlo za potvrzení? Je tam uvedená suma včetně měny?

0 Citovat

Je tam jen castka bez meny, ale pod tim je napsano ze mena se ridi lokalitou, takze chapu jako CR, takze CZK

0 Citovat

Este sa to da booknut???

0 Citovat

mám to přesně jak vknot bez udání měny...

0 Citovat

-

0 Citovat

Také vám nepřišlo žádné potvrzení na mail?

0 Citovat

Mrkni do spamu;-)

0 Citovat

Heureka! Díky smiley

0 Citovat

Kdo to včera stihnul objednat a ma nejaky brzky termin, tak at pak napise, jak to dopadlo. Ja mam rezervaci az na zari. Nejspis to stornuji, ale za pokus to stalo smiley

0 Citovat

já mám prosinec, takže bych byl taky rád, kdyby se někdo podělil o výsledek smiley

0 Citovat

Mám srpen. Dám vědět smiley

0 Citovat

Mám pozitivní info! Vrátil jsem se z Prahy a Mosaic House všechny rezervace honoruje! Konverzní chybu uznali, zaplatil jsem svou rezervaci v Kč, která nepokryla ani cenu snídaně a parádně zapařil v La Loca. Spaní jako na obláčku smiley Hotel doporučuju nejen kvůli chybě! Doufám, že Eco-Friendly hotely porostou jako houby po dešti smiley

0 Citovat

Díky za pozitivní info, snad to uznají i v prosinci smiley

0 Citovat

A co fotka snídaně? Ta by nebyla.. smiley

0 Citovat

Nezbyva nez podekovat Dejve smiley Za tu praci, kterou tady pro lidi delas a nevycerpatelnou trpelivost s temi, kteri se teprve uci poznavat svet na vlastni pest, klobouk dolu smiley

0 Citovat

vknot: opak je pravdou.. Já děkuji vám všem, že jste mi/nám dali šanci. Levné letenky je jedna věc, ale komunita... tu nic na světě nenahradí. smiley

0 Citovat

Snídaně bych řekl nadprůměr. Moc mě potěšili s mísou vlašských ořechů a skvělým müsli smiley Přikládám výhled z Penthouse Suite v 7. podlaží - neomrzí. Tohle je fakt SWEET DEAL. Užijte si to smiley

0 Citovat

Úžasné info, díky moc!

0 Citovat

Pokud máte, vezměte si sebou i vytištěný print screen rezervace s cenou v CZK. Nemyslím voucher Hotelopia, kde je cena bez měny, ale rezervační stránku s cenami v korunách. Celý check-in to zjednoduší smiley

0 Citovat

Tak mne prave prisel mail z Hotelopie oznamujici,ze rusi moji rezervaci,jelikoz cena je "totally unreal" smiley

0 Citovat

Bohužel, je to tak. Nezbývá než pogratulovat Willy_Coyote, že to stačil užít.

  • Dear Client:
  • We regret to inform you that the booking number xxx made for the Mosaic House Hotel through the website http://www.hotelopia.com has been cancelled due to lack of accuracy concerning the information provided in Hotelopia’s website.
  • As you may have noticed the price per room shown in Hotelopia’s website concerning Mosaic House Hotel is totally unreal; circumstance completely perceivable by any customer.
  • From Hotelopia, we work to get the best hotel rates to offer to all our customers, despite all our efforts it is obvious and manifest that the price indicated was, approximately, 1000% under current market rates for the Mosaic House Hotel, therefore we have been obliged to cancel all bookings affected , the credit card provided in this case will not be charge.
  • Please accept our apologies for any inconvenience this regrettable situation would have caused you.
  • Sincerely,

0 Citovat

Mě napsali ještě i přímo z hotelu. Pokud svůj pobyt úplně nezruším, tak dostanu poukázku na večeři a slevu 15 % z cen na jejich webu: http://www.a-hotel.com/cs/ceska-republi ... aic-house/

Já to tedy nakonec zrušil smiley

0
23 reakcí