Ahoj, s pritelkyni se chystame stravit 2 noci v Dubaji pri nasi ceste na Sri Lanku. Podarilo se mi rezervovat si hotel v Dubaji kde jedou podle prava Sarija. Presneji receno mi jde o tuhle poznamku, ktere jsem si nevsimnul: "Tento rodinný hotel dodržuje zásady práva šaría, a nemohou se v něm proto ubytovat nesezdané páry. Dvojice mohou být při check-inu vyzvány k předložení oddacího listu. V hotelu není také dovolena konzumace alkoholu. " Jak jsem psal, jedu s pritelyni, nikoli s manzelkou. Mate nekdo zkusenosti s tim, jak moc se to tam resi? Myslite ze nam to projde, kdyz se budeme jen blbe usmivat ? Meli jste s tim nekdo problemy na cestach po muslimskych zemich ? Rezervace hotelu samozrejme nelze zrusit bez poplatku v plne vysi ceny za ubytovani  .

Dubaj, Abú Dhabí

Založil ve fóru Tipy na ubytování

Zrovna jsem v salonku minuly tyden v Abu Dhabi byla a uplne vpohode. Vse je ale pripravene na spusteni noveho obriho supermoderniho terminalu. Btw. cena taxi z Yas Island do Downtownu v Dubaji byla presne 1400 Kc.

0 Citovat

No to tam byt tak 4 hodiny predem, aby clovek byl vepredu v ty fronte na checkinu, kdyz nejede online odbaveni.

0 Citovat

Problém je, že oficiálně se dává vědět, která je to přepážka, až s jejím otevřením. Aspoň v Dubaji. 

A pak taky vědět, která fronta je pro priority a která ne.

0