Nabízím 2x61 EURo kredit na HotelTonight. Platnost do cca 15.5.2015. Na možná města a partipicující hotely koukněte do aplikace.Výraznější slevě se nebráním  .

Kredit na HotelTonight, velká sleva

Založil(a) ve fóru Tipy na ubytování

17 reakcí

Nabízím 2x61 EURo kredit na HotelTonight. Platnost do cca 15.5.2015. Na možná města a partipicující hotely koukněte do aplikace.Výraznější slevě se nebráním smiley

0

Asi nás bude víc, komu budou expirovat smiley

0 Citovat

Da se to vubec prenaset?

0 Citovat

No vystavit to na někoho jiného jde. Prodloužit kredit jde i nákupem, pak se zbytek prodlouží o rok.

0 Citovat

Potvrzuji zarezervujte si a použijte kredit na nějaký levný hotel. A zbytek kreditu máte o rok předložený.

0 Citovat

To tatranka: Já bych vzal jeden kousek zda platí nabídka smiley

0 Citovat

dnes je asi nejlevnější Krakov za 30€

0 Citovat

Tak počkej, máš cca 14 dní čas. Třeba v týdnu bude něco levnější.

0 Citovat

Já jsem už o svých 60€ přišel, zapomněl jsem smiley

0 Citovat

Především nechápu to syslení kreditu, a pokud pro něj nemám využití, nenapadlo by mě ho někomu prodávat, když jsem jej získal bez úplaty smiley
Nabídněte ho kamarádům, známým, udělejte někomu radost smiley , stonásobně se vám to vrátí

0 Citovat

Ak sa nájde dobrá duša , ktorá by mi dala kupón ...tak ja by som ho aj využil smiley Ďakujem ( delegatdavid@gmail.com ) Dávid

0 Citovat

Taky bych využila kredity, v Athénách pár fajn hotelů je smiley Klidně i za úplatu (mischa.matuskova@seznam.cz)

0 Citovat

Také mi kredity končily v pátek, tak jsem zkusil rezervovat hotel v Lodz/Polsko za 35éček (levnější jsem nenašel smiley ) a opravdu se mi kredit prodloužil o rok smiley
Díky za radu a snad zbytek využiji k čemu je určen..

0 Citovat

Jinak levnější hotely jsou i v RENO, NV, USA - kolem 27€

0 Citovat

Kdyby se nekdo potreboval zbavit brzy propadajiciho kreditu, dejte prosim vědět, určitě se domluvíme. Připadne výměna za můj kredit, expirujici v příštím roce. Potrebuju ubytováni na konec týdne v Polsku. SZ nebo e-mail: zelig11@seznam.cz
Diky

0 Citovat

Taky odkoupim nejake kredity. Ale s platnosti v cervenci.

0 Citovat

Mám k dispozici 170 euro kredit, chtěl jsem to využít tento týden v londýně, ale Tune hotel westminster co se tam po dobu dvou měsíců objevoval s cenou kolem 80 euro za noc, tam vůbec není k dispozici a jediná alternativa je 160 za noc, takže to přes hotel tonight objednávat nebudu a jsem rád, že jsem kdysi dávno udělal rezervaci přes travelpony s možností bezplatného zrušení pro případ nouze smiley

Takže nabízím 170 euro kredit na hoteltonight a případně tuším něco kolem 80 bych ještě sehnal v rodině, v případě zájmu můžete napsat zprávu

0 Citovat

Mám 40 EUR s platností do poloviny příštího týdne. Byl by zájem? stanislavrehacek@gmail.com

0
17 reakcí