Zdravim vas jsem tu novy a dlouho toto forum sleduji potreboval bych pomoct hledam nejlevnejsi ubytovani v italii je mi jedno kde hlavne u more a spis na severu nebo maximalne ve stredu italie. Chceme jet 11 cervence nebo pozdeji avsak max. Do 13 cervence. Je mi jedno jestli hotel ci apartma ci kemp. Nevi nekdo o necem nebo na jakych strankach popripade hledat .

Itálie - ubytování

Založil(a) ve fóru Tipy na ubytování

8 reakcí

Zdravim vas jsem tu novy a dlouho toto forum sleduji potreboval bych pomoct hledam nejlevnejsi ubytovani v italii je mi jedno kde hlavne u more a spis na severu nebo maximalne ve stredu italie. Chceme jet 11 cervence nebo pozdeji avsak max. Do 13 cervence. Je mi jedno jestli hotel ci apartma ci kemp. Nevi nekdo o necem nebo na jakych strankach popripade hledat

0

V benatkach a v ligniane som rezervoval ubytovanie cez booking.com, buduci tyzden v rime mam rezervovane ubytovanie prvy krat cez airbnb.com tak som zvedavy smiley

0 Citovat

A cena v tech benatkach? Ja jsem nasel ale cena vzdy presahuje 10k za obe osoby na tyden coz mi prijde hodne

0 Citovat

Ahoj godlike123, my sme spali minuly rok v Riccione v kempe Adria pri mori v stane, iba sme isli z Rimini na bicykloch popri plazi a bol to prvy kemp na ktory sme narazili a v pohode (bolo to v septembri, takze niektore uz vtedy boli zatvorene), ale bolo tam aj dost inych kempov.

0 Citovat

A cena?

0 Citovat

V březnu jsme spali tady:

300 metrů asi od Vaticanu, jinak na přespání do pohody, neměli recepci, ale za ty koruny jsem to neřešil.
http://www.deluxeroomsroma.it/en/

Jelikož agoda sestra od bookingu udělala chybu tak jsme spali 2 noci, 3 lidi za 998 Kč smiley super výlet a pak pokračovali do Neapole.

0 Citovat

Hledame neco u more pobliz plaze ne u vatikanu.. zajima me vas nazor myslite ze najdem nejake ubytovani ve dvou do 5 tis kc na tyden? Kemp bych bral ale ne sttany apis ty bunky

0 Citovat

Hezký den, co se týče Itálie, našla jsem nějaké ubytování tady: [odkaz smazán administrátorem]. Máte s nějakým objektem zkušenosti? Budu ráda za jakýkoli tip. Děkuji.

0 Citovat

Samozřejmě, že se dá leccos najít... Žádná extra liga to s tím budgetem nebude, ale pěkná dovča by to mohla být. Třeba rovnou v prestižní destinaci jako je ostrov Ischia můžeš mít http://www.booking.com/hotel/it/villati ... 1&;lang=cs pokud koupíš přes JT, tak v termínu od 11.7. na týden, dokonce se snídaní celkem za 249,- EUR. Myslím, že je to lepší než v kampu smiley

0
8 reakcí