Ahoj, chystáme se v prosinci přes vánoce na Phuket. V Thajsku jsme nikdy nebyli, tudíž nevíme, zda si zařídit ubytování dopředu, nebo až na místě? Na kolik vyjde ubytování na místě, na kolik vychází strava? Chceme někam, kde to žije, ale taky abychom z ostrova viděli co nejvíc! Díky všem za rady a tipy! .

Nejlepší místo a TIP na ubytování Phuket

Založil(a) ve fóru Tipy na ubytování

4 reakce

Ahoj, chystáme se v prosinci přes vánoce na Phuket. V Thajsku jsme nikdy nebyli, tudíž nevíme, zda si zařídit ubytování dopředu, nebo až na místě? Na kolik vyjde ubytování na místě, na kolik vychází strava? Chceme někam, kde to žije, ale taky abychom z ostrova viděli co nejvíc! Díky všem za rady a tipy!

0

Dobrý den, já Vám nepomůžu s TIPy na ubytování, ale měl bych na Vás prosbu. Mohl by jste mne prosím kontaktovat na emailu: jana.martik@seznam.cz? Potřeboval bych dovézt 2 ks ovoce jménem SALAK. Zaplatím samozřejmě cenu ovoce + dovoz, řekněme 200kč? Zajímám se o tropické rostliny a dost jich už mám, ale pár kousku co bych opravdu chtěl mi ještě chybí. Děkuji

0 Citovat

Na takto položený dotaz není odpověď. Musíte si nejdřív ujasnit, jaká cena je pro vás přijatelná. V Thajsku se dá bydlet od cca 100 Kč/noc ve všech cenových úrovních. Druhou věcí jsou vaše požadavky na ubytování, např. snídaně v ceně, koupelna/WC na pokoji nebo společná, WiFi, klimatizace, vzdálenost od pláže atd. Pokud cestujete jen s baťohem na zádech, můžete hledat ubytování až na místě, určitě něco seženete. My dáváme přednost zajištění hotelu předem, hotelových portálů je celá řada, např. booking.com, dříve jsme používali taky sawadee.com. My jsme na Phuketu bydleli v bungalovech blízko pláže Kata Noi, jméno si teď nevybavím. Místo fajn.
Cena jídla: na ulici 20 - 50 bathů, v restauraci 50 - 150 bathů za běžná jídla, ryby jsou dražší. Pivo cca 60 bathů.

0 Citovat

Opravdu hodně záleží na Vašich preferencích, pak se dá podle toho zvolit, jako píše kolega přede mnou. Na Phuketu pozor na profláklé pláže typu Kata nebo Karon, kde jsou davy turistů z celého světa a je to tam podobné jako na italském Jadranu v 90. letech smiley). Zkuste se zaměřit na méně známá místa, např. Mai Khao beach severně od letiště se nám moc líbila

0 Citovat

Nevyhledáváme žádný luxus, slušný pokoj na přespání s vlastním sociálním zařízením. Klidně bez snídaně, at je to blíž k pláži...Tím, že opravdu nevíme, kolik tam ubytování stojí, nedával jsem cenu. Pokud by bylo slušné ubytování za den pro oba kolem 300-400 kč, bylo by to super, pokud ještě míň, paráda smiley Dá se tedy v tomto rozmezí s našimi požadavky sehnat? Začínáme tedy uvažovat, že to budeme řešit vše až na místě...A co říkáte na všude zmiňovaný PATONG? ANO-NE

0
4 reakce