Je nutné rezervovat ubytování v Gruzii dopředu? Jel bych hlavně po turistických trasách, ale i do menších vesnic. A s rezervacema mám vždycky problém, protože cestuju bez plánu a ubytování si vždycky hledám až na místě. Má někdo zkušenosti s hledáním ubytování po příjezdu? A jaký jsou asi ceny, ať to můžu porovnat s cenama na netu. Děkuju za info. M.M. .

Tbilisi a Gruzie obecně

Založil ve fóru Tipy na ubytování

baca12 napsal(a):

Myslis, ze vanilka sa da stopnut? To je cul moj prepravy uz od jolfy :)

No tak to si na ty turisty asi budeš muset zvyknout. Snad bude v každém místě aspon nějaké pivko. 

Zkus na podvozek, ale musis se pevne držet :-))  


0 Citovat

by ste sa cudovali, v Mestii, teda az v Ushguli sa Indovia fotili v conversoch :)

0 Citovat

Ahoj, máte nějaké doporučení na smíšené lázně v Tbilisi?

0 Citovat

Zdravím. Nemá někdo aktuální zkušenost, jestli se nechá v Tbilisi na hlavním vlakovém nádraží zaplatit lístek na noční vlak do Jerevanu platební kartou? Případně jestli se nechá koupit rovnou i zpáteční z Jerevanu do Tbilisi.. děkuji.

0 Citovat

Lístek na vlak z Tbilisi jsem kupoval letos na jaře online, platba kartou bez problémů. 

0 Citovat

V Kutaisi to před dvěma roky šlo, předpokládám teda, že to tak bude i v Tbilisi. 

0 Citovat

Jerevanský rychlík jde koupit i on-line skrze web Jihokavkazské železnice (=Arménských železnic).

 

0 Citovat

Letos v lednu šlo v Tbilisi platit jen hotově, ale byl tam bankomat.

0 Citovat

Díky za tipy. Vyřešil jsem to nakonec online,z domova, přes www.railway.am   ..byl to ale porod vám řeknu teda..pořeboval jsem 7 míst a na jednu registraci můžeš koupit jen 4....

0