Na Accoru ode dneška běží skvělé promo v podobě 40% slevy (reálně oproti nejnižší nabídce cca 25%) + free breakfast. Mám však problém, a to ten že mě systém neidentifikuje jako přihlášeného a proto mi hází public nabídku bez snídaně. Má to někdo stejně? http://www.accorhotels.com/gb/promotion ... xtor=AL-40 (platí do 12.11.) .

Booking Festival Accor Hotels

Založil ve fóru Tipy na ubytování

20 reakcí

Na Accoru ode dneška běží skvělé promo v podobě 40% slevy (reálně oproti nejnižší nabídce cca 25%) + free breakfast. Mám však problém, a to ten že mě systém neidentifikuje jako přihlášeného a proto mi hází public nabídku bez snídaně. Má to někdo stejně?

http://www.accorhotels.com/gb/promotion ... xtor=AL-40 (platí do 12.11.)

0

Zkoušel jsem Vídeň a vidím nabídku taky bez snídaně.

0 Citovat

hledam ubytka v Dubaji a ani nikde nevidim tu uvedenou slevu, natoz snidani smiley

0 Citovat

Tu akci bys měl vidět u jednotlivých pokojů.

0 Citovat

Čau, pokud tomu dobře rozumím, tak je to akce pro veřejnost. Tudíž ta cena, co vidíš, je platná pro všechny, nezávisle na tom, zda jsi člen nebo ne.......

ACCORHOTELS BOOKING FESTIVAL: 40% OFF FOR PUBLIC

0 Citovat

Jo, uz sem si toho potom vsiml u pokoju. Nicmene i pres prihlaseni ke svymu uctu nevidim tu moznost snidane zadarmo.

0 Citovat

Tak jsem to vyřešil přepnutím na čínskou mutaci, kde lze vybrat z několika tarifů smiley http://www.accorhotels.com/gb/china/index.shtml

Problém je, že každá jazyková mutace funguje jako samostatný web včetně samostatného vývoje. Takže co nefunguje tady, bude možná fungovat tam. Stejně tak vám neporadí nikdo na supportu, protože netuší kdo promo vydal smiley

0 Citovat

Diky za radu, funguje pekne smiley

0 Citovat

Ahoj,
tak to zkouším na té čínské mutaci...Potřeboval bych v Dubaji pro 4 lidi 2 pokoje a na tu nabídku se snídaní zdarma mi to vždycky po přidání druhého pokoje vypíše, že není volná kapacita. Předpokládám, že na 1 členství lze pouze 1 pokoj pro 2 osoby. Takže když na 1 rezervaci koupím 1 pokoj a na druhé členství druhý pokoj, tak by to mělo snad být ok smiley

0 Citovat

Teď se mi to zrovna celé seklo takže nemůžu poradit, ale zkus to raději ještě u jiného hotelu. Protože je taky dost možné, že v tom promu bude skutečně jen jeden pokoj dostupný.

0 Citovat

Zkoušel jsem další asi 3 hotely a všude jde booknout jen 1 pokoj. Právě se chci vyvarovat tomu, abych koupil 1 pokoj v promu na svůj účet a na další účet už by další pokoj nešel v téhle akci.

0 Citovat

Co to je za hotel? Už se mi to rozběhlo a vypadá to, že si to spíš neporadí s 2 pokoji.

0 Citovat

Ibis Al Bashra v Dubaji to byl asi....ale zkoušel jsem jich víc a nepovolilo to víc než 1 pokoj. Asi zkusím udělat 2 rezervace, každou na 1 účet a obejít to smiley

0 Citovat

Můžeš určitě udělat dvě rezervace pod jeden účet, v tom problém není. Jen systém v tomto případě nějak nechápe, že chceš dva pokoje najednou.

0 Citovat

Ibis klasický v akci není, musíš Ibis Styles.. Zkouším Mercure Gold Hotel Al Mina Road Dubai a 2 pokoje mi to vezme pokud dám Public rate, když chci i snídani, tak už ne smiley takže to bude fakt tak, že uděláš 2-krát rezervaci na jeden pokoj.

0 Citovat

Tak to teď zkouším a ani u jednoho mi nejde v 1 pokoji vybrat 2 osoby. Jediný co jde je 1 room 1 adult. Když dám něco jinýho, tak to vypíše, že není dostupnost. Jak Ibis, tak ten Mercure.

0 Citovat

uz z toho silim, hledam uz dost dlouho New York od 12. února - 19.února a nevim jak na to..jsem na čínské mutaci vsechno snad delam spravne(včetně accor registrace) a hází mi to fakt vysoke ceny, poradíte prosím? smiley

0 Citovat

tak v NYC necakaj nizke ceny vseobecne

0 Citovat

jasne s tim pocitam, ale cena mi vychazi dost vysoka, na to ze je to 40% off:)

0 Citovat

Tak zrovna Novotel na Times Square je 4-7k za noc zcela standard smiley

0 Citovat

dave diky za info, pakliže je to v uplnem centru deni, tak je to zrejme: smiley -)) polovina hotelu v teto akci je tak draha, ze 40% off je naprd. kazdopadne dekuji:-)

0
20 reakcí