Zdravím, neví někdo náhodou o nějakém levném ubytování v Trapani na konci června, ideálně 21.-28.6.? Já našel na booking.com za 9 400 pro dva nejlevnější. Díky za odpověď  .

Trapani - ubytování

Založil ve fóru Tipy na ubytování

13 reakcí

Zdravím, neví někdo náhodou o nějakém levném ubytování v Trapani na konci června, ideálně 21.-28.6.? Já našel na booking.com za 9 400 pro dva nejlevnější. Díky za odpověď smiley

0

Záleží, zda chceš zůstat opravdu ve městě, nebo budeš víc mobilní a klidně vyrazíš o 5 minut jízdy z centra.

Např. v 10km okruhu od Trapani lze najít kvalitní 3* se snídaní za 7.300 Kč

0 Citovat

Mobilní nebudem takřka vůbec. Sháním to v návaznosti na akční ceny z Lipska. Letenka za 1600,- je super, ale to ubytování je už trochu horší... Každopádně díky za tip

0 Citovat

Myslel jsem to tak, jestli si půjčíte skútr / auto v Trapani smiley Pak lze ve výsledku mít obě věci za stejnou cenu původního ubytování.

0 Citovat

Auto v Trapani jsem našel za 5000 na tu dobu pobytu smiley Oni půjčujou na letišti i skútry? smiley

0 Citovat

Podlet Tripadvisoru ano smiley rent a scooter... Ale je to z roku 2009

0 Citovat

Tak jsem našel aktuální ceny. Cena skútru Vespa 125 ccm na týden 220 euro smiley Tzn. že auto je levnější než skútr smiley

0 Citovat

To už je lepší dát ryanairu 200€ za 2 jízdní kola smiley

0 Citovat

V Trapani jsme byli v dubnu, kola se dají půjčit i tam cca 7-10€. My jsme si půjčili auto na letišti, zaplacené předem u AVIS za 2.500 na 5 dní. Do příručního zavazadla jsme se vešli i se stanem a spacákem, takže jsme spali jen tak na divoko, kam jsme dojeli. Samotné Trapani nás až tak moc nezaujalo, doporučuji návštěvu historického méstečka Erice, z Trapani tam jede lanovka, pak národní park Zingaro, antické památky Segesta, městečko Castellammare del Golfo, připadne město Marsala. Údajně moc hezký je ostrov Faviana, z Trapani jezdí trajekt. Na ostrově je taky několik půjčoven kol.

0 Citovat

No, jenže jak se dostat z letiště na hotel? Cena auta na 7 dní je opravdu přes pět tisíc. Navíc k moři je to z ubytování cca 5 km. To by se asi dalo na kole, jenže potřebuju sehnat dopravu z a na latiště...

0 Citovat

Přímo před budovou stojí bus do Trapani, myslím 4,2€ za cestu. Jezdil často

0 Citovat

Další možností jsou apartmány k pronájmu, viz třeba: http://www.tripadvisor.co.uk/VacationRe ... icily.html

Cenu je někdy možné taky ještě trochu ukecat směrem dolů. Také souhlasím s tím, že Trapani až tak zajímavé není, za návštěvu určitě stojí NP Zingaro, Scopelo, Segesta a Erice. My jsme byli ubytováni poblíž Castellamare del Golfo v malém Bed & Breakfast - Scacciapensieri:
http://www.tripadvisor.it/Hotel_Review- ... icily.html

Pěknou dovolenou smiley

0 Citovat

Jo a bez auta je to tam dost blbé, pokud chcete něco vidět. My jsme využili www.autoeurope.eu (Máme s nimi dobrou zkušenost a půjčovali jsme si přes ně auto už několikrát. Sdružují téměř všechny dostupné půjčovny a mají většinou nej ceny. Platíte předem, ale při stornu dostanete celou částku zpět, pokud to není v den půjčení, samozřejmě. Auto můžete později změnit za jiné- rozdíl doplatíte nebo Vám vrátí peníze na účet a hýbat můžete i s termínem).
Ve Vašem termínu Vás nejlevnější Ford Ka vyjde na 142,74 eur na celou dobu (vyzvednutí a vrácení na letišti).

0 Citovat

Zkus tohle www.airbnb.cz, určitě tam najdeš něco okolo 1.000,-Kč/noc.š.

0
13 reakcí