Zdravím, sháním ubytování v termínu 21. - 28.6. v portugalském Faru a okolí (Quarteira, Albufeira). Na booking.com se dá najít ve Faru dvoulůžák za 5 500,- což je docela dobrá cena. Ale přecijen, neví někdo o něčem jiném? Mám ještě otázku ohledně pláží ve Faru. Dá se tam někde koupat? Na google maps to vypadá, že tam nejsou moc pláže. Díky za všechny tipy  .

Ubytování ve Faru a okolí

Založil ve fóru Tipy na ubytování

4 reakce

Zdravím, sháním ubytování v termínu 21. - 28.6. v portugalském Faru a okolí (Quarteira, Albufeira). Na booking.com se dá najít ve Faru dvoulůžák za 5 500,- což je docela dobrá cena. Ale přecijen, neví někdo o něčem jiném? Mám ještě otázku ohledně pláží ve Faru. Dá se tam někde koupat? Na google maps to vypadá, že tam nejsou moc pláže. Díky za všechny tipy smiley

0

Projel jsem to a opravdu nejlevnější je Residencial Dandy * za 5.445 Kč

0 Citovat

A ohledně těch pláží mi můžeš poradit? nevíš, jak to tam vypadá? A dá se v tomdle termínu (konec června) už koupat? Díky

0 Citovat

Ve Faru to vypadá na jednu hlavní pláž - Praia de Faro. Autobus č. 14 a 16 sem jezdí z centra za 2€, doba jízdy 25min. Pláže jsou na tomto "ostrově" 2. Jedna v zákrytu s lagunou a druhá otevřená k Atlantiku. Nachází se těsně pod letištěm. Bary, restaurace atd. tu najdeš na každém rohu.

Další variantou co mnozí doporučují, je návštěva města Tavira, odkud jezdí loď za 1€ na Ilha de Tavira. Do Taviry dojedeš vlakem za pár éček. Prý stojí za vidění nejen kvůli plážím smiley

Co se týče teplot, tak v tuto dobu už je plná sezona. Jen počítej s tím, že Atlantik je chladnější (18 - 21°C).

0 Citovat

ubytování v portugalsku objednávám na alpharooms.com, zatím nejlepší pláž jsem viděl v městečku Alvor u Portimaa, kde je i levné ubytování.

0
4 reakce