Ahoj, jedu 1. - 3.7. do Budapešti. Nemáte prosím vás tip na ubytování pro dva mladé lidi? Ideálně blízko centra, snídaně v ceně a tak kolem dvou tisíc korun? Kdyby to k tomu byla ještě romantika tak úplně super!  .

Budapest

Založil(a) ve fóru Tipy na ubytování

9 reakcí

Ahoj,
jedu 1. - 3.7. do Budapešti. Nemáte prosím vás tip na ubytování pro dva mladé lidi? Ideálně blízko centra, snídaně v ceně a tak kolem dvou tisíc korun? Kdyby to k tomu byla ještě romantika tak úplně super! smiley Díky

0

Ahoj, no máš poměrně velkou finanční rezervu. V Budapešti za 1k seženeš i 4* smiley

Takže jsem se držel té romantiky a osobně bych vzal toto - Golden Park Hotel**** se snídaní za 2.186 Kč.

0 Citovat

Artists Residence

Vím, že to je teď plné,bez snídaně,a tak...ale pro někoho jiného kdyžtak smiley

Můžu tohle opravdu doporučit...za velmi lacino čistý pokoj(cca 700 za dvoulůžko), kuchyňka k dispozici, stejně jako záchod i koupelna. Pro přespání je to supr. Blízko na tramvaj. My byli opravdu spokojeni !

0 Citovat

Zdravim,
viete mi poradit nejake ubytovanie pre 2 osoby v Budapesti za rozumnu cenu?
Najlepsie z ranajkami a v centre.

Zhanam nieco cca do 60 EUR.

Vopred dakujem za kazdu cennu informaciu.

0 Citovat

Muzu doporucit tyto apartmany http://www.dorottya-apartment.com/
Jsou v centru mesta. Rezervovali jsme pres booking. Com kde ceny byly levnejsi nez na oficialnich strankach. Vsude bylo blizko odsud. Mooc se mi tam libilo.

0 Citovat

Ahoj, přemýšlím nad výletem do Budapešti na adventní trhy. Láká mě tam zkusit letět s Ryanairem na víkend.

>> začínají už první adventní týden? (tj. konec listopadu)

>> kdy otevírají a zavírají? (přílet večer a odlet odpoledne)

Za rady budu vděčný :-) Když tak tento nápad nechám spát.

0 Citovat

Nemate tip kde rozumne zlozit hlavu na cca 2 - 3 hodinky v Budapesti? Priletime 00:40 a po piatej rano nam ide vlak... Potom  rovno do prace tak by som si rad aspon trocha oddychol, ale nic rozumnejsie ako ostat na letisku som zatial nenasiel a to ma velmi netesi...

0 Citovat

Asi Ti zostane len letisko. Presne túto istú situáciu som riešil v januári a nakoniec som prespal na sedačkách. Cez noc bol kľud.

0 Citovat

Zdravim nevi nikdo kolik se plati pobytova daň v Budapesti nadel jsem info cca 600Huf na den je tomu tak diky 

0 Citovat

Zdar, nejsem si jistý, zda je to na nové téma. Přemýšlím nad návštěvou F1 v Budapešti. Byl už tam na ní někdo? Zajímalo by mě, kdy v neděli reálně končí program závodního víkendu a v kolik je v reálu možné být v centru. Co jsem koukal, tak to na Prahu letí v 19:30 a 19:45, a to není moc reálné stihnout (nemluvě už teď o vyhypované ceně). Ale na rozdíl od pár let nazpět už jezdí autobus i pozdě v noci (Flixbus). Které odjezdové místo je nejvýhodnější? Uvažuji o místech na stání - mají nějaká výraznější negativa kromě samotného stání? Díky.

0
9 reakcí