Ahoj, sháním levné parkování ve Vídni na dvě noci. Vyhledal jsem si garáže Park & Ride, kde je uvedená cena 3€ na den, ale obávám se, že je nutností v kombinaci s nějakou jízdenkou na MHD? Má někdo zkušenosti s P&R ve Vídni, případně jiným levným parkováním na dva dny? Cesta autem mě vyjde levněji než vlakem, ale nechci za parkování platit 50€/den. Děkuji za případnou pomoc. .

Parkování ve Vídni na dvě noci - kde nejlevněji?

Založil(a) ve fóru Tipy na ubytování

2 reakce

Ahoj,

sháním levné parkování ve Vídni na dvě noci.
Vyhledal jsem si garáže Park & Ride, kde je uvedená cena 3€ na den, ale obávám se, že je nutností v kombinaci s nějakou jízdenkou na MHD?

Má někdo zkušenosti s P&R ve Vídni, případně jiným levným parkováním na dva dny?
Cesta autem mě vyjde levněji než vlakem, ale nechci za parkování platit 50€/den.

Děkuji za případnou pomoc.

0

Ve Vídni jde zaparkovat na některých místech mimo centrum i zdarma (například Simmering, tramvají jste odtamtud za 10 minut v centru). A jestli se chcete po Vídni nějak víc pohybovat, tak se určitě vyplatí dvoudenní jízdenka. Jinak vás totiž vyjde samostatná jízdenka na 2 eura a to i když chcete popojet jen 1 zastávku.

0 Citovat

Dal bych přednost nějaké garáži před parkováním na ulici. Nevíte, jak je to konkrétně s P&R případně jinde?

Ano, jízdenku si budu určitě kupovat.

0
2 reakce