Zdravím dámy a pánové. Měl by někdo tip na ubytování v Benátkách za rozumný peníz ? Vyhodnocuji výhody ubytování přímo v centru Benátek nebo blízkém Mestre. Má někdo zkušenosti s konkrétním hotelem buď tam nebo tam ? Snídaně by byla výhodou. Předem díky všem ! .

Ubytování v Benátkách - na 4 noci koncem brezna

Založil(a) ve fóru Tipy na ubytování

7 reakcí

Zdravím dámy a pánové. Měl by někdo tip na ubytování v Benátkách za rozumný peníz ? Vyhodnocuji výhody ubytování přímo v centru Benátek nebo blízkém Mestre. Má někdo zkušenosti s konkrétním hotelem buď tam nebo tam ? Snídaně by byla výhodou. Předem díky všem !

0

Ahoj, před 2 lety jsem bydlela v Hotelu Rio, v Benátkách hned za nám. Sv. Marka. Nevím, jaké ceny mají nyní, ale my měli bezkonkureční poměr cena/výkon (2-lůžkový pokoj s možností snídaně). Ubytováním v přímo v Benátkách ušetříš za čas strávený jízdou z Mestre, takže za mě doporučuji Benátky oproti Mestre.

0 Citovat

Ahoj, už dvakrát jsme byli v hotelu Lanterna Di Marco Polo a nemůžu jsi to vynachválit. Malý hotel napůl cesty mezi náměstím Svatého Marka a mostem Rialto. Malinké,(to asi v Benátkách všude, pokud nechceš platit 400 euro za noc) ale krásné historické pokoje, příjemný majitel, snídaně v ceně, všude blízko, cena cca 150 euro - noc. Mestre bych moc nedoporučoval, stavíš spoustu času na cestě a vodní autobus není zrovna levný. 

0 Citovat

Z Mestre/Tessera se dá za 1,5 euro myslím busem a trvá to asi 20 minut a ubytko se dá pořídit za polovinu až třetinu proti Benátkám, takže záleží na Tobě, jak si vyhodnotíš své preference.

Z vlastní zkušenosti můžu doporučit Gronda Lagunare v Tessera, kolem 50 euro/noc se snídaní. Podle mě lepší než brát hotel přímo v Benátkách, ale jak jsem už psal, záleží co preferuješ.

0 Citovat

Spali jsme v Mestre, hotel byl skvělý, i snídaně, a vyšlo to opravdu o dost levněji než přímo v Benátkách. Pokud to máš hned na zastávce busu a vlaku, tak i doprava je rychlá a snadná. Přesto bych ale při příští návštěvě hledala ubytování přímo v Benátkách, má to zcela jinou atmosféru. Raději bych oželela hotelovou snídani a našla nějaký apartmán přes AirBnB, Homeaway atp., bylo jich dost za slušnou cenu.

0 Citovat

Hotel Aaron v Mestre bol fajn. Zastávka busu pri hoteli. Veď zase sú to len Benátky :)

0 Citovat

eremi napsal(a):

Z Mestre/Tessera se dá za 1,5 euro myslím busem a trvá to asi 20 minut a ubytko se dá pořídit za polovinu až třetinu proti Benátkám, takže záleží na Tobě, jak si vyhodnotíš své preference.

Z vlastní zkušenosti můžu doporučit Gronda Lagunare v Tessera, kolem 50 euro/noc se snídaní. Podle mě lepší než brát hotel přímo v Benátkách, ale jak jsem už psal, záleží co preferuješ.

Přesně jak píše eremi, pokud nechceš přítelkyni na balkoně s výhledem na náměstí svatého Marka požádat o ruku, tak vem něco v Mestre, bude to tak dvakrát levnější a busem jsi tam za chvíli

0 Citovat

Btw. Nejlepší snídaně v Itálii je čerstvě nakrájená šunka v samosce nebo salumerii. To ti nikde na hotelu nedají. Italská snídaně je spíš sladká....

0
7 reakcí