Malý error v podobě nacenění hotelových pokojů pro měsíc listopad 2014 ve švédském Stockholmu! Plánujete-li návštěvu tohoto města, směle rezervujte. Z Prahy do Švédska se létá každý den kromě soboty (norwegian.com).. A pokud si nejste jisti cestou, rezervujte se stornem zdarma! Hotel je ihned vedle stanice metra a poskytuje hostům bezplatnou snídani. Rezervace: http://bit.ly/metro-hotel-stockholm  .

Stockholm - 3* se snídaní za 222 Kč !

Založil ve fóru Tipy na ubytování

18 reakcí

Malý error v podobě nacenění hotelových pokojů pro měsíc listopad 2014 ve švédském Stockholmu! Plánujete-li návštěvu tohoto města, směle rezervujte. Z Prahy do Švédska se létá každý den kromě soboty (norwegian.com)..

A pokud si nejste jisti cestou, rezervujte se stornem zdarma! Hotel je ihned vedle stanice metra a poskytuje hostům bezplatnou snídani.

Rezervace: http://bit.ly/metro-hotel-stockholm smiley

0

O něco snadnější rozhodování mají obyvatelé východních Čech (polská letiště) a Slovenska (+ Budapešť).. Letenky do Švédska pravidelně nabízí Ryanair.com či Wizzair.com za ceny nepřesahující 800 Kč (někdy ani ne 400 Kč smiley )..

0 Citovat

Covece jeste nikomu se nepodarilo presvedcit me ze Svedsko stoji za vylet letadlem (co ve Stockholmu ? - a projizdet prirodu bez auta je naprd). V kvetnu budu par dnu v Helsinkach na svatbe a resili jsme jestli St.Petersburg nebo Stockholm a nakonec jsme se rozhodli pro Rusko - na doporuceni Finu co navstivili obje mesta..

Nicmene zas na druhou stranu s letenkou za 400 a hotelem za 222 je to levnejsi nez jet na Machac pod stan.. smiley

0 Citovat

Stockholm je pěkné město smiley čisté, tiché - což při svých cestách betonovými džunglemi preferuji. Vidět se prostě musí tak jako tak a tahle cena mě nalákala k 3. návštěvě! smiley

Ještě někdo 17.-19.listopad?

0 Citovat

Vypadá to dobře, ale teď už mi to na jakýkoli listopadový termín píše, že byl před x minutami rezervován poslední pokoj smiley Asi budou mít pěkně plno.

0 Citovat

Vypadá to na česko-polský mejdan smiley ... Ale nejspíš to všem vystornují, i když u bookingu se mi to ještě nestalo - garance ceny.

0 Citovat

Ahoj, zkousim to, ale uz mi to ukazuje jen cenu 1800czk za noc smiley. Vidite jeste nekdo nejakej termin na cca 2-3 dny.dekujuu Lucka

0 Citovat

Přes Booking jsme naposledy chytli v podobným kixu pokoj v Tbilisi - majitelka se nás snažila kontaktovat a po příjezdu na nás zkoušeli ledacos - nakonec jsme se domluvili k oboustranné spokojenosti, ALE z toho plyne ponaučení - kixy jsou fajn jen v lepších řetězcích.. Malé hotely to fakt nemusí ustát a budou se bránit.

0 Citovat

Marketing si představuji jinak než 15 minutové šílení smiley) Osobně sázím na špatný překlep smiley což odpovídá teoreticky i otevření rezervací na listopad a čerstvým cenám.

0 Citovat

Jj taky se kloním k tomu, že je to chyba...teda ale potom mají k sakru štěstí, že standardně na bookingu nenabízejí všechny pokoje co mají, tak by je to snad nemělo položit, ale jen ponaučit smiley

0 Citovat

Ahoj Dave,
jen mě zajímá, jak to budeš či zrovna řešíš?

0 Citovat

Momentálně neřeším, ale mám zkušenost takovou, že pokud napíšeš, že navrhovanou cenu neakceptuješ a trváš na původní ceně - rezervaci ti uznají.

Musím promyslet plány na listopad a buďto zruším rezervaci úplně nebo na ní budu trvat za původních 80 SEK.

0 Citovat

Tak uz mi volali u Booking.com, tlaci me k zruseni rezervace nebo akceptovani te upravene vyssi ceny. Ze pry jinou moznost nemaji. Ja si trvam na sve puvodni cene, pani se snazi najit nejakeho nadrizeneho, ktery by to se mnou resil. Mate nekdo podobnou zkusenost?

0 Citovat

Zkušenost mám a vždy mi rezervaci uznali.. To bylo před rokem.

0 Citovat

Dnes poslali znovu stejný email..

0 Citovat

BOOKING.COM online hotel reservations
Zrušení
Vážená paní / Vážený pane xxxx,
Vaše rezervace byla zrušena.
Název objektu Metro Hotel
Číslo rezervace 461058763
Kód PIN 8610
Váš e-mail xxxxxxx
Zpráva o zrušení rezervace: Byli jsme kontaktováni hotelem. Jsme bohužel
nuceni Vás informovat, že hotel musí zrušit rezervaci provedenou
prostřednictvím Booking.com . neznámý důvod. Omlouváme se za způsobené
nepříjemnosti.

---
O zruseni jsem je neprosil.

0 Citovat

Tak jsem dnes mluvil s pánem z Bookingu a dozvěděl jsem se nemilou zprávu smiley v podmínkách již mají, že pokud je cena evidentně chybná, nemusí jí uznat. Na odpověď kdo určí, že je chybná nebo ne, jsem čekal marně smiley

0 Citovat

budeme to nejak hromadneji resit?

0 Citovat

Já se od hromadných bitev distancuji.. Jsem rád za každý tarif, který je uznaný - párkrát to nevyjde, s tím se musí počítat smiley

0
18 reakcí