Jakmile bude mít někdo aktuální info k této akci http://cestujlevne.com/luxusni-5-hilton ... va-501-kc/ sem s ním prosím.. U poláků se ozvala první duše se stornovanou rezervací, ale jak tomu bývá - zase mohla být chyba mezi židlí a pc. U mě je zatím klid  .

Kyjev - Hilton Kyiv 5*

Založil ve fóru Tipy na ubytování

Nevim kdy mas termin letu? Ja to mam az na srpen a je zmena v casech odletu i priletu !!! Coz znamena,ze muzes pozadovat penize zpet .

0 Citovat

Ja mam letenky na 12.-14.4. Tam asi zadny zmeny v casech nejsou pokud jsem se dival dobre.

0 Citovat

Ja mam problem ten, ze jsem mel letenky z budapeste na 4.4 a z kyjeva do katovic na 6.4, ten let z kyjeva mi presunuly na 5.4 s cim ja nesouhlasim, po hledani jsem si nasel obracenou cestu na 3.4 z katovic a na 5.4 do budapeste, ale na infolince mi rekli, ze mi zdarma zmeni ten presunuty let - ten let z budapeste nezmeni (zdarma). Proto se ptam jak z toho nejak dobre vybruslit, bez toho abych platil dalsi letenku.
U hiltonu mi vysli vstric a rezervaci bez poplatku zmenili, ale wizz to bere jako dve rezervace, ano jsou to dve rezervace, ale pro me navazujici, hlavne jsem to delat jinak ani nemohl, ptz nedovotuji udelat rezervaci budapest-kyjev-katovice.

Dekuji za jakekoliv napady jak to vyresit...

0 Citovat

S nimi nehneš, využil bych tedy možnosti - zdarma rebooking u Hiltonu + zdarma rebooking KIE+KTW, to je jediné, co lze dělat.

Nebo pak ještě zrušit let do KTW a koupit do BUD.

0 Citovat

diky za radu, nakonec jsem to tak musel udelat, koupit novou letenku smiley
bude nekdo v hiltonu v terminu 3.4 - 5.4.?

0