Dobry den snad nebude vadit kdyz zalozim toto tema ale nevedel jsem kam tento dotaz zaradit. Uz delsi dobu by jsem rad na svych cestach vyuzil ubytovani u lidi zijicich v dane lokalite. Ne snad kvuli nizsim cenam nebo podobne ale kvuli poznavani zivota v dane zemi. a uplne nejlepsi by bylo kdyby byla moznost jit s mistnima pracovat treba na pole nebo si jen zkusit neco z jejich naplne dne a podobne. Tak se chci zeptat zda ma nekdo zkusenosti ze by prespal par noci takhle u nekoho nebo jestli nekdo nevite o nejake strance kde se tihle lide nabizeji s noclehem pro cestovatele. Vubec netusim jestli neco takoveho existuje tak budu rad za kazdou radu. Predem vsem moc dekuji  .

Ubytovani u mistnich lidi

Založil(a) ve fóru Vyhledávače hotelů

6 reakcí

Dobry den snad nebude vadit kdyz zalozim toto tema ale nevedel jsem kam tento dotaz zaradit. Uz delsi dobu by jsem rad na svych cestach vyuzil ubytovani u lidi zijicich v dane lokalite. Ne snad kvuli nizsim cenam nebo podobne ale kvuli poznavani zivota v dane zemi. a uplne nejlepsi by bylo kdyby byla moznost jit s mistnima pracovat treba na pole nebo si jen zkusit neco z jejich naplne dne a podobne. Tak se chci zeptat zda ma nekdo zkusenosti ze by prespal par noci takhle u nekoho nebo jestli nekdo nevite o nejake strance kde se tihle lide nabizeji s noclehem pro cestovatele. Vubec netusim jestli neco takoveho existuje tak budu rad za kazdou radu. Predem vsem moc dekuji smiley

0

coachsurfing.org smiley

0 Citovat

Hele ja takhle projel uz kus sveta (ze sem bydlel, jedl, cestoval s mistnima) - Jizni Indie, USA, Turecko, dost Evropskych zemi.. Nicmene dycky to bylo pres nejake kontakty - v Evropa pres kamose z Erasmu, USA pres znamy ze skoleni a skoly v USA a Indie od kolegu se kterejma sem tam pracoval - nicmene vzdycky to byly ty nejlepsi zazitky z cest.. Napr. v Indii sem takhle ztravil par dnu ve fakt zapadly visce, kde jeste predemnou zadny turisti nebyli - a fakt parada.. smiley Vim ze v Indii na to existuje nejaka stranka, kde se muzes ubytovat u mistnich na farme, ale nemuzu ji ted najit .. smiley

0 Citovat

To je super smiley tu indii ti fakt zavidim ja jsem nasel nejaky dve stranky a na jedne chcou treba i 160 dolaru za noc... smiley to asi upadli smiley pak na druhe o cene nic neni jen sem tam ale fakt malokrat... kazdopane diky za reakci smiley

0 Citovat

http://www.wwoof.net/

farmy smiley

0 Citovat

Jeste se obcas objevi neco zajimavy na ruznych house-sitting strankach: www.mindmyhouse.com a www.housecarers.com
Treba tady hledaji nekoho, kdo u nich bude bydlet zadara a pomuze jim s malovanim a tak: http://www.mindmyhouse.com/sitters/assignment/4701 - ale je to teda jenom ve Francii smiley

0 Citovat

Nebudem zakladať nové vlákno keď je to tu už spomenutý house sitting. Má s tým niekto reálne skúsenosti? Bola mi odporučená stránka https://www.trustedhousesitters.com/ a pozrel som teraz aj tie dve hore spomínané. Žiadna nie je zadarmo tak skôr ako sa na to dám sa chcem trochu nachytriť.

má niekto reálnu skúsenosť[/u] ? To akože budem niekomu opatrovať rybyčku a bývať u neho zadara, keď bude preč ? či budem musieť hnojiť vinice a zavárať lečo keď si bude domáci pán váľať šunky na kanároch... využíva to niekto? znie to celkom pútavo. Pochválte sa!

0
6 reakcí