Neumí někdo cestu do NY? Mám tam u velmi starého pána pár sběratelských věcí, které nejdou poslat poštou. Potřebuji to už odvézt, ale koviďácká situace mi to přes turistickou Estu neumožňuje a 14 dní mimo Schengen taky nejsem schopen strávit.  Nemá někdo pracovní vízum v USA či zelenou kartu, nebo nepojede z NY do Prahy? Zaplatím letenku. Díky, Michal  .

Cesta do NYC v dnešní době?

Založil(a) ve fóru Vyhledávače hotelů

6 reakcí

Neumí někdo cestu do NY? Mám tam u velmi starého pána pár sběratelských věcí, které nejdou poslat poštou. Potřebuji to už odvézt, ale koviďácká situace mi to přes turistickou Estu neumožňuje a 14 dní mimo Schengen taky nejsem schopen strávit. 

Nemá někdo pracovní vízum v USA či zelenou kartu, nebo nepojede z NY do Prahy? Zaplatím letenku.

Díky, Michal

0

Pokud mi to Michale zaplatíš, 14 dní mimo shengen strávím a pak se stavím v NY a přivezu zásilku do Prahy. 

0 Citovat

Zaplatím letenky, nikoliv už pak dovolenou v Chorvatsku... :-)

0 Citovat

Takhle začíná příběh ,,Vězněm v cizině" :D

0 Citovat

Co si představit pod pojmem sběratelské věci co nejdou poslat poštou, ale může mi je někdo přivézt v zavazadle? 

Nenapadá mě nic co by nešlo poslat poštou i křehký porcelán, nebo model plachetnice i se stěžnia palchtami lze zabalit a poslat poštou. TNT, Fedex ad. to umí a vyzvednou si to přímo u starého pána doma a ještě to sami zabalí....a nebude to dražší než letenka.

0 Citovat

dzejna napsal(a):

Takhle začíná příběh ,,Vězněm v cizině" :D

To mě ani nenapadlo :D tenhle seriál si pouštím každou cestu letadlem. Strašně rychle mi ten let pak utíká :)

0 Citovat

michalman1 napsal(a):

Zaplatím letenky, nikoliv už pak dovolenou v Chorvatsku... :-)

Dobře, máme deal. Pojďme si detaily vyřídit emailem. Kam ti můžu napsat Michale? 

0
6 reakcí