Ahoj, máte nějaké zkušenosti s vyhledávačem Amoma.com? V některých hotelech mají výrazně nižší ceny než konkurenční hotelové srovnávače. .

Amoma.com

Založil(a) ve fóru Vyhledávače hotelů

To mě ani nepřekvapuje,ty ceny tam byli oproti jiným opravdu až podezřele levné ..

Tento portál byl nedůvěryhodný od začátku a také jsem ho ignoroval!

0 Citovat

lma napsal(a):

To mě ani nepřekvapuje,ty ceny tam byli oproti jiným opravdu až podezřele levné ..

Tento portál byl nedůvěryhodný od začátku a také jsem ho ignoroval!

no spise se tady vytvari oligopol, ktery ma marzi okolo 25%

0 Citovat

Je to škoda. Měl jsem přes ně desítky rezervací a cenově byli často bezkonkurenční. Naštěstí teď žádnou na následující dny. Každopádně by to mělo být lehce řešitelné jako reklamace platby kartou v bance.

0 Citovat

Ahoj, měl bych dotaz. Jsme přes Amonu na Sicílii. Včera nám oznámili, že společnost šla do kytek a chtějí po nás úhradu na hotelu. Platba byla uhrazena kartou vloni v prosinci. Zaplatit a reklamovat u banky? 

0 Citovat

Raifka mi oznámila, že je to nezajímá, že si to máme vyřešit sami s hotelem... 

0 Citovat

lubos.riha napsal(a):

Raifka mi oznámila, že je to nezajímá, že si to máme vyřešit sami s hotelem... 

O chargeback si nepožádal?

0 Citovat

K tomu zatím není žádný důvod zaplacená služba je v současné době realizována a tak není co reklamovat. Problém nastane až když zaplatí stejnou službu podruhé hotelu. Proto základní rada zní Pokud to jenom trochu půjde v žádném případě neplatit podruhé. Jakmile zaplatíš pak můžeš požádat o reklamaci ale poneseš celou procesní zátěž a bude záležet na vstřícnosti banky jak tvojí dobrovolnou platbu posoudí A jakou dokumentaci bude  pro úspěšnou reklamaci požadovat

0 Citovat

Jestli ubytování zaplatíš podruhé přímo hotelu hrozí ti že se můžeš dostat do důkazní nouze. Reklamace vedená proti platbě hotelu nemusí být úspěšná protože služba byla poskytnuta. Reklamace proti zprostředkovateli také nemusí být úspěšná protože jsi službu využil na základě smlouvy s tímto zprostředkovatelem. Takže pokud banka nebude vstřícná budeš muset ty prokázat Která z těchto dvou plateb je neplatná. Takže závěr neplatit ani za cenu konfrontace s hotelem na základě potvrzení od zprostředkovatele

0 Citovat

Ve stejné cenové relaci mi nabízí pobyty asi jen Zenhotels. Je to bezpečné?

0 Citovat

moja banka prijala ziadost na reklamaciu platby kartou, kedze hotel bol booknuty od 25.9. tam, samozrejme, ako ste mi tu pisali, prislo storno, ale vymailovala a vytelefonovala som znovu rezervacku a platbu uz priamo u nich na recepcii...dokonca o 42 eur lacnejsie ;) tak uz len verit, ze reklamacia bude vybavena a peniaze pridu naspat. inak to bude veeelmi draha malorka :D

0 Citovat

Ahoj. Tak jsem taky s amomou prisla o rezervaci na Mallorce a o kupu penez. Podle instrukci jsem take dala reklamaci pres kartove centrum. Nema nekdo zkusenost se Sekci 75 u kreditnich karet?

Jinak nehodlam nechat propadnout letenky, takze budu rezervovat znovu. Mate zkusenosti s destinia.com? Jedu do hotelu, ktery znam, takze tohle me nemuze zaskocit. Jde mi jen o to, jestli je na ne spoleh. Procetla jsem recenze, ale po bankrotu amomy se mi do vseho jde hur. 

Diky! 

0 Citovat

Preskocim tu reklamaci ale jestli hotel znáte tak je kontaktujte přímo.

Možná budete mít lepší cenu.


0 Citovat

To jsem zkousela. Sami mi rezervaci neudelaji a jejich rezervacni system je proste divnej. Pokud pridam deti, nabizi jen pokoj se snidani, a  navic je o 4.000,- za dva pokoje  drazsi nez rezervacni servery. Psala jsem maila, ale nejak mi nemohou pomoci a vazne jim anglictina. Je to cely zaklety :) 

A vy destinia znate?

0 Citovat

Taky jsem na ne koukala a i cetla par recenzi, jsou to Spanele, asi je taky prubnu. 

Ikdyz booking se slevou mi ted vysel na konkretni hotel nejlevneji. Ale to je vyjimka, protoze jinak booking nejdrazsi za posledni 3 roky na vsechny hotely, co jsme byli.

0 Citovat

Taky jsem vzdy brala booking, ale ted mi taky vychazi draho. Takze procitam, hledam a destinia vychazi nejlepe... 

0 Citovat

Měla jsem zaplacený pobyt "jen" v hotelu Santon na Brněnské přehradě kvůli účasti na závodech, ale od neděle na e-mail neodpověděli, přes Facebook  sice zareagovali, ale ani se nezeptali na jméno a konkrétní údaje a jen napsali "prosím rezervaci přes tento portál si zrušte a zarezervujte si to přes naše webové stránky". Takže od nich nemám žádné písemné potvrzení, že mi služba propadá, naopak ode mne chtějí, abych oznámila sama, že to ruším. Nevím, jestli by toto uspělo u banky při vracení peněz - předpokládám, že budou chtít k žádosti doložit nějaké doklady...  Jinak u nich určitě ne - píšou, že přímo u nich to výjde nejlevněji oproti zprostředkovatelům, ale opak je pravdou.

0 Citovat

Pokud od amoma, tak to nestornujte vy. Oni by vam to meli ze strany hotelu stornovat sami, abyste pak mela nedodanou sluzbu. Sama bych nic nerusila. Pridala jsem k reklamaci na kartovem oddeleni komunikaci s hotelem, kde se primo pise, ze sluzba nebyla pres amoma zaplacena, takze mi rusi rezervaci. Myslim, ze je to stezejni...

0 Citovat

Zajímavé je, že na poukazu od Amoma dole ohledně platby píšou, že služby nelze klientovi účtovat, protože už BYLY zaplacené a ne, že BUDOU. To mi přijde, jakoby platili hotelům předem nebo prodávali "své" předem zakoupené pokoje. Pokud by tomu tak bylo, tak by s tím teď mohl hotel podvádět - klient nezjistí, jestli za něj zaplatili nebo ne.  Santon/Orea dělá mrtvého brouka, nevyjadřuje se natož aktivně řešit, potvrzení pro banku mi asi nedají, když ani na e-mail neodpovídají.  :-( Nevím, jestli mám čekat nebo co dělat...

0 Citovat

To tam mam samozrejme napsane taky, ale hotel se o platbu nezajima do momentu, kdy je nejaky deadline bezplatneho zruseni. Pokud mohu 5 dni predem jeste pokoj bezplatne zrusit, tak hotel se o platbu bude zajimat 4 dny predem, protoze tam uz je  bud 100% storno, pokud klient neprijede nebo v tu dobu rezervaci zrusi, nebo v terminu dorazi a hotel za neho chce mit zaplaceno. Pokud bych se aktivne nezajimala, jestli moje rezervace byla uhrazena, tak by mi to rekli az za 14 dni. Ale do ty chvile ty penize drzi na uctu subdodavatel, tedy ten rezervacni system.... No jsem zvedava, jestli ty kacky jeste nekdy uvidim.

Muzete udelat novou rezervaci, ale tuhle bych nerusila, kdyz v tom mate penize.

0 Citovat

Tak peníze jsou zpět od na kartě od banky :-) Že to ale trvalo... Už jsem ani nepočítal s kladným vyřizením. Čsob od toho dala ruce pryč a předala reklamaci bance kterou použivala Amoma.com

0 Citovat

ja to platil přes PayPal a tuto platbu jsem "rozporoval" přes jejich resolution center a love byly zpět na PayPal účtu do měsíce

0 Citovat

Já mohu doporučit http://www.booking.com/index.html?aid=1228153 využívám pravidelně a je to úžasný společník pro cestovatele a nikdy s ním nebyl problém. Dotěď jsem využívala ubytování, která nabízela možnost "free cancelation-pay later". 

0 Citovat

Čo bolo, to bolo, terazky je Amoma v likvidaci.

0