Ahoj. Rádi bychom podnikli svatební cestu do Egypta – Marsa Alam. Naše požadavky jsou následující: •strava all inclusive •4-5ti hvězdičkový hotel •krásná pláž vhodná pro koupání i šnorchlování •zdarma volná lehátka, osušky •spíše malá, klidná pláž, vhodná pro soukromí (ne lehátko na lehátku) •chutné a rozmanité jídlo •pěkný hotel •bazény •možnost výletů (potápění se s delfíny, čtyřkolky, jízda na velbloudu) Doporučili byste mi prosím nějaký hotel? Nejlepší je osobní doporučení. Díky moc předem.  .

Egypt - Marsa Alam - svatební cesta

Založil(a) ve fóru Zájezdy s CK

3 reakce

Ahoj. Rádi bychom podnikli svatební cestu do Egypta – Marsa Alam.
Naše požadavky jsou následující:
•strava all inclusive
•4-5ti hvězdičkový hotel
•krásná pláž vhodná pro koupání i šnorchlování
•zdarma volná lehátka, osušky
•spíše malá, klidná pláž, vhodná pro soukromí (ne lehátko na lehátku)
•chutné a rozmanité jídlo
•pěkný hotel
•bazény
•možnost výletů (potápění se s delfíny, čtyřkolky, jízda na velbloudu)

Doporučili byste mi prosím nějaký hotel? Nejlepší je osobní doporučení. Díky moc předem. smiley

0

Upřímně, Marsa Alam bych absolutně nedoporučoval. To, co očekáváš se tam sice nabízí, ale vždy to vypadá jako pozlátko a realita je pak o to sušší. Lze si koupit hotel s all inclusive na 12 dní za 30 tisíc a přitom se nevyrovná kvalitě některého v Hurghadě, Sharm El Sheik nebo ideálně nějakého hotelu v Turecku v relaci kolem 15-20. V Marsa Alam obecně nic není, pokud byste chtěli podniknout i nějaký delší výlet, kromě ponorkové lodi, trochy šnorchlování atp.

Je to opravdu podmínka? smiley

0 Citovat

Gorgonia beach. ako bonus nebudeš mať črevné problémy smiley

0 Citovat

Já bych volil spíš Šarm aš-Šajch než Marsu, ale úplně nejlépe asi Dahab. V Dahabu nejsou klasické megaobrovské resorty jeden vedle druhého, jen spíše menší hotely. Okolo Dahabu i Šarmu jsou prakticky všude úplně opuštěné pláže, kam maximálně přijede jeep s potápěči. Podle požadavků by vyhovoval Dahab Resort, v Šarmu pak Sheraton nebo Meilla, určitě to nějaká česká cestovka nabízí. Záleží, kdy tam chcete jet, konec září čí říjen je tam úplně super počasí (teploty kolem 30, voda tak 26).

Nicméně upřímně - na svatební cestu bych zvolil spíš nějakou Asii (Malajsie, Indonésie, Thajsko) nebo Kubu.

0
3 reakce