Ahoj, jdu si k vám pro radu, ted v půlce března bychom chtěli letět na cca 7 nocí do Emirátů Dubaj, urcite si chceme pucit auto. Koukal jsem na Invii cena je okolo 22 tisic za jednoho s polopenzí nebo all incusive. Radi bychom něco lepšího budeme 4 dospělý.  Je lepší ještě čekat na nějakou lepší nabídku od CK nebo zkusit najít letenky solo, ubytovaní solo ? Koukal jsem na airbnb a apartman se dá sehnat za 6 tisic pro 4 moc pěkný, ale nevím co jídlo. Jak to cenově vychází lépe ?  Přímý let z Vídně.   Dík moc   .

letet s cetovkou nebo letenka + ubytovani pres airbnb - spojené arabské emiráty

Založil ve fóru Zájezdy s CK

Přesně tak... Kamarádi se mě pořád ptají jak najít levnou letenku tam a tam a tehdy a tehdy... Jakej je ten můj hack... 

A ono je to fakt jenom o tom koupit to hned a ne se týden rozmýšlet... 

4 Citovat

TomAJerry napsal(a):

hmm, koukam porad na pelikana jestli se neco nenajde >] treba cestujlevne najde neco super na ten termin jeste

Takze uz ted mam shánět letenky na léto jo  ? 

na leto mam koupene v lednu, neco uz mam od lonskeho leta😂

2 Citovat

Přesně tak, na léto nejpozději v lednu, ale obvykle kupuji v srpnu až říjnu na další červenec.

Třeba teď sháním letenky na prosinec.

0 Citovat

Ja treba kupovala v dubnu letenky na Silvestra.

0 Citovat

No, já nevím, jak je to s plážemi nebo cenami v KSA, ale třeba jen vízum stojí cca 3500,-.

1 Citovat

Ok, my sice nejezdíme víckrát za rok do stejné země, ale určitě na to kouknu, zajímavý tip. Díky 

0 Citovat

@beata - kam odporucate ist v KSA k moru?

0 Citovat

@TomAJerry

Na http://www.rudolfreisen.cz/ máte nabídku na ten Váš termín, týdenní dovolená s odlety z Vídně do SAE s polopenzí od 765 EUR / osoba a All in od 1004 EUR / osoba.

Můžete si tam libovolně vyhledávat. Je to česká CA, která prodává německé CK a mám s nimi velmi dobré zkušenosti. U jiných českých CA, které prodávají německé zájezdy nekupuji, protože nikdy nemají takovou nabídku ani cenu.

0 Citovat

Diky všem co mi chtějí pomoct, co je to prosim KSA ? Jordan ? 

0 Citovat

Království Saúdská Arábie, řekl bych.

1 Citovat

Jj, KSA je Saúdská Arábie a Beáta doporučuje pobyt u Rudého moře (tak nějak naproti Marsy), ale netuším, jestli jsou tam nějaká ubytování u moře apod. Ale mohlo by to být krásné.

1 Citovat

 JanaV _1

Dobré ráno tak jsem se včera koukal na http://www.rudolfreisen.cz/ no myslím že nabídka je stejná jako na dovolena.cz. Saudskou Arábii jsem nikde jako zajezd neviděl.  Jinak udělám to asi následovně, pokud nebude, řekněme 6 března nějaká super nabídka na letenku nebo zájezd tak kupujeme klasiku Egypt marsa, tam sz myslím že je tolik nabídek ze cena se zvyšovat nebude.

0 Citovat

Lol tak jsem nasel s wizzair primy let od ctvrtka do ctvrtka letenky pro jednoho za cca 6 tisic do abu dhabi pro dva pokoj 4 nebo 5 hvezd za 15 tisic bez stravy. >] 

 

0 Citovat

Wizzair? No tak příjemnou zábavu s posunutými či zrušenými lety 😀

1 Citovat

To není špatné, ono to sice po započítání kufru (pokud berete), transferu, jídla a pití vyjde na nějakých cca 23-25K na osobu, podle útraty, plus to auto a pojištění, ale teď to asi levněji nekoupíte. Myslela jsem, že nemůžete od čtvrtka do čtvrtka, kvůli přítelkyni ve školství.

No, a tak, koupil jste to?

0 Citovat

To má bohužel Kajman pravdu, já už nikdy do Wizz nejdu, to je fakt loterie, ale Vy nemáte moc na výběr. Wizz nebo CK.

2 Citovat

No, asi počkám do Egypta je zájezdů mraky a pochybuju že by zdražovali pokud se blíží termín ?  Wizzair mame ten jeji klub. 
Porad hledam treba Ten Zanzibar atd by bylo moc fajn :).

0