AHOJ POMALU ZACINAM HLEDAT NEJAKOU DOVCU A ZAUJALA ME CELKEM DESTINACE LAGO DI GARDA V ITALII. MATE NEKDO ZKUSENNOST? CHTELI BYCHOM S MANZELE SPISE TEDA NA ZAZITKOVY POBYT NE JEN NEJAKE LEHARKO.  .

Lago di Garda

Založil(a) ve fóru Zájezdy s CK

14 reakcí

AHOJ POMALU ZACINAM HLEDAT NEJAKOU DOVCU A ZAUJALA ME CELKEM DESTINACE LAGO DI GARDA V ITALII. MATE NEKDO ZKUSENNOST? CHTELI BYCHOM S MANZELE SPISE TEDA NA ZAZITKOVY POBYT NE JEN NEJAKE LEHARKO. smiley V JEDNE CK JSEM NASLA ZE NABIZI ZAZITKOVY, ALE NEVIME JESTLI DO TOHO JIT PRECE JENOM JSME ZHYCKANIM TIM LEZENIM U MORE, ALE DOST NAS TO LAKA. PROTO SE CHCI ZEPTAT JESTLI JSTE TAM NEKDO BYLI, JAKE TO BYLO? POPRIPADE S JAKOU CK. BUDU VDECNA ZA ODPOVEDI. DIKY DIKY smiley

0

Pokud mate auto, tak bych doporucoval jet na gardu po vlastni ose. Ovsem zalezi, co by vas na dovolene zajimalo. Kolem pobrezi (hlavne zapadni strana) je plno hezkych mestecek, ktere urcite stoji za navstevu. Na severni strane se nachazi Monte Baldo, kde uspokojite i svoje vysokohorske choutky. Pokud preferujete adrenalin, tak rovnez se na jihu Gardy nachazi nekolik zabavnich parku.

0 Citovat

Minulý rok jsme byli s přítelem u Lago di Garda v městečku Bardolino. Jeli jsme po vlastní ose na takový prodloužený víkend. Slabá hodinka do Benátek a asi 20 minut do Verony. Já raději cestuji na vlastní triko. Člověk si pak může dělat co chce, kdy chce a není vázaný na nějaký předem naplánovaný program delegáta cestovní kanceláře.

0 Citovat

udp: AHAA A BYL JSTE TAM S NEJAKOU CK? NASLA JSEM NA NETU CK KTERA NABIZI 8 DENNÍ ZAZITKOVOU DOVOLENOU PRIMO U MĚSTA GARDA, TAK O TOM UVAZUJEME. smiley

0 Citovat

My jsme byli v Primo v mestecku Garda, v roce 2012. Byli jsme autem, na vlastni triko. Bylo tam moc pekne takze doporucuju! Ubytovani byli tady brandenise.it

0 Citovat

Před pár lety jsem byl s partou cyklistů na Gardě, spali jsme v malém kempu uprostřed olivového háje přímo u jezera mezi městečky Campagnola a Malcesine. Jezdili jsme na kole, koupali se, něktěří kitesurfovali nebo jezdili na inlajnech. Osobně mám k Itálii trochu předsudky, ale severní část vč. Gardy super. Perfektní jídlo (v Torbole u hlavní silnice nejlepší zmrzlina na světě za 1eur!), super služby, milí lidé, upravené okolí. Pro mě jedna z nejlepších dovolených doslova za pár korun, určitě doporučuju.

0 Citovat

JEE TAK TO ZNI FAKT DOBŘE smiley ASI ZKUSIME TU ZAZITKOVOU DOVOLENOU smiley SNAD SE NAM TAM BUDE LIBIT.

0 Citovat

Lucx: MYSLIM ZE SI MUZU PSAT JAKYM STYLEM CHCI smiley TAKTO TO ASPON NIKDO NEPREHLEDNE, TAKZE ODPOVED NA TVOU OTAZKU: PORUCHA NICEHO smiley

0 Citovat

Tak zaprve jsem tu nova a nevedela jsem jestli si prispevku hned nekdo vsimne nebo ne takze z toho duvodu i ty velka pismena a zadruhe ano na jinych strankach jsem nasla doslova ze si nepreji prispevky s velkymi pismeny,ale tady jsem to zatim nikde napsane nenasla,takze v tomhle stylu psani bych mohla klidne pokracovat a urazky si laskave nechejte pro sebe. Pokus vas to ale teda tak irituje,tak budu psat takhle, at mam klid od takovych urypanych lidi, chtela jsem tu najit jen dobre rady a zkusennosti smiley ale jak vidim tak v dnesni dobe lidem vadi uplne vsecko. A ze nemam co rict?Ahaa tak to jsem sem asi psala prazdne prispevky smiley

0 Citovat

jo a dekuju Skrblik a alameda za rady smiley

0 Citovat

Tak ono slo uz rovnou na zacatku napsat SLUSNE!! prosimte nepis velkymi pismeny pusobi to tak a tak. A ne na to reagovat narazkama jestli jsem na hlavu a pod.! smiley Navic se nezname, ke kamaradum se klidne takhle chovejte a budte neslusni ale k cizim lidem ne. Pochybuju ze byste se takto choval k cizimu cloveku tvari tvar. Schovany za internetem je kazdy hrdina. Takze priste porposim jen tu slusnost a usetrili bychom si tahle trapna dohadovani a celkem nedulezite veci. Pokud mi nemate co poradit k lago di garda tak mi to prosim nekomentujte dekuji smiley

0 Citovat

Katkobedno, nezlobte se na mě, ale Vaše písemné vystupování a argumenty jsou hodné malého rozmazleného dítěte.
Nikdo Vás tady neurážel, stačilo po prvním upozornění vypnout caps lock. Jak už pravil Proky, psaní verzálkami je příznačné pro jedince agresivní a labilní povahy a Vaše následné reakce tyto atributy jenom potvrdily.
Neberte to opět jako útok na Vaše ego, ale spíše jako možné ponaučení pro příště, neb tento styl psaní Vám nestrpí na žádném diskuzním fóru smiley

0 Citovat

Ja byl u Gardy minuly rok, cca dva dny a naprosta spokojenost, severni cast - spise sportovni, jizni - spise jen o koupani. CK kancelar vam ale nedoporucim zadnou, my projizdeli svycarsko, severni italii a rakousko cca 14 dni, vsechno jsme resili az na miste (meli jsme stan, varic na male bomby), takze jsme toho moc nepotrebovali. Pokud jezdite na kole, vezmete si kolo, u Gardy ho opravdu vyuzijete smiley, pokud chcete zazit vic adrenalinu, mistni nabizeji tandemovy paraglide z mistni hory monte Baldo - pecka cca 120EUR/os. i s videem - pritelkyne ktera se boji vysek to zvladla taky smiley
Jinak prekrasne je jezero Lago di Ledro, ktere se nachazi kousek - u tohoto jezera jsou dost dopredu obsazene kempy, doporucuji navstivit Veronu, autem neni tak daleko od Gardy smiley

Jinak kempy primo u Gardy sezenete uplne s prehledem i v hlavni sezone, od cca 18 - 30 EUR stan+2os.+auto/noc

0 Citovat

Prosím chystám se na Gardu přes Brenner: abych se vyhl mýtnému v Brenneru, tak za Innsbbruckem musím sjet už na Exit 3 Innsbruck Sud nebo stačí až Exit 10 Schonberg?

0 Citovat

Na celé dálnici A13 (Innsbruck-Brenner) platí zvláštní režim mýta, nemusí tam být klasická dálniční známka, ale platí se mýto právě v Schönbergu po průjezdu přes Europabrücke. Tedy pokud chceš bez mýta, musíš už z Innsbrucku jet po staré Brennerstrasse - A182. Na tom sjezdu v Schönbergu je mýtnice (3,- EUR), jel jsem tam x-krát do Stubaital.  

Pokud chceš být ultra Sparmacher, můžeš jet z Mnichova přes GaPa, Fernpass do Insbrucku a dál přes Brenner bez známky i mýta a najet na italskou dálnici ve Sterzingu a pak asi sjet předpokládám v Rovereto. 

0
14 reakcí