Mohl by mi někdo popsat jak funguje eurovíkend s CK ? Jedná se mi o průběh, tedy: "vyzvednutí na letišti" - průvodce letí s Vámi již z Prahy ?Je průvodce stále s Vámi ?Muzea, galerie atd. - pokud chcete jít, průvodce Vás doprovází či nikoliv ? Pokud chcete ještě něco dodat, sem s tím, díky. .

Eurovíkendy s CK

Založil ve fóru Zájezdy s CK

10 reakcí

Mohl by mi někdo popsat jak funguje eurovíkend s CK ? Jedná se mi o průběh, tedy:

  • "vyzvednutí na letišti" - průvodce letí s Vámi již z Prahy ?
  • Je průvodce stále s Vámi ?
  • Muzea, galerie atd. - pokud chcete jít, průvodce Vás doprovází či nikoliv ?


Pokud chcete ještě něco dodat, sem s tím, díky.

0

Jojo, právě na to jsem koukal, a jejich ceny za 9 tisíc / osoba, bych dokázal udělat zájezd pro 2... Lepší hotel, jistá cena. Protože oni mají navíc cenu jen jako předběžnou dle letenek.

Jestli bys mohl, zeptej se mi na toho průvodce. Pokud totiž nebyl s nimi, tak v čem je sakra to "kouzlo" ?

0 Citovat

Pokud mohu přispět svou jedinou zkušeností z Eurovikendu z Paříže. Byla jsem tam cca 4 roky zpět tuším, že s ABC tours. Jelo se autobusem, průvodkyně jela celou dobu s námi a autobus nás vždy večer vyzvedl v centru a jelo se na hotel-hostel Formule1 (kdo zná). Samozřejmě každý si mohl přes den dělat co chtěl, pokud nechtěl jít se skupinou a pak jen přijít na odjezd na hotel. Nejvetší výhodu vidím v průvodkyni, která byla skvělá, podala nám plno informací o památkách, městě a stihli jsme navštívit spoustu míst. Měli to vymyšlené tak, že na nejvytíženější památky se šlo hned ráno, takže jsme téměř nečekali. Také nám dala tip na Pařížský pas - za poplatek vstupy bez čekání na téměř všechny pamětihodnosti a muzea (kromě Eiffelovky). V tom je asi největší výhoda, dostanete informace, které byste jinak pracně vyhledávali sami. Taky autobus v místě byl výhodný, protože jsme měli odvoz třeba do Louveru již v ceně zájedu, bez dalších nákladů. Za tu cenu kol 4000 kč jsem byla opravdu nadšená a to jinak nevyhledávám organizované zájezdy. Měli jsme ale i štěstí na průvodkyni, protože tam záleží na člověku a na osobních sympatiích. Nevýhodou bylo bydlení za městem, nedostupné městskou dopravou, takže pokud by chtěl někdo okusit tamní noční život, tak zpět na Formuli leda taxíkem. TAké to bylo místy dost uspěchané, mohli jsme za ty 3dny nachodit tak 50 km. Já jsem spíš typ turisty co chce vidět co nejvíc, takže mi to vyhovovalo. Pokud by mi průvodkyně nevyhovovala, tak bych se sbalila a šla bych si svou vlastní trasu.

Pokud to srovnám s výlety na vlastní pěst, tak tam člověk stráví hodně času hledáním míst, která chce navšítvit a nevhodnější dopravou, ubytováním apod. Tady to ck udělá za vás. Ale dát např. za letecký eurovíkend do pažíže 10 000kč a ještě nemít jistou cenu, to mi připadá bláznovství.

0 Citovat

Hezké eurovíkendy se nabízejí i zde: http://www.svetdovolene.cz/eurovikendy

0 Citovat

Taky si myslim, ze by tu mely byt pouze vyjimecne (cenove zvyhodnene) nabidky CK a ne jejich cenove "zlaty standard" smiley

0 Citovat

Asi nejodvážnější počin v podobě "eurovíkendů" předvádí pelikán.cz ... všiml jsem si toho především, když jsem bouchnul Bari/Neapol atd. a oni hned přiběhli se skvělým víkendem a 50% slevou navrch.. Ve výsledku to byla stejná cena krát 2, jakou jsem uvedl v příspěvku smiley

Hlavní je umět prodat a obhájit si to, na tohle bych neměl žaludek.

0 Citovat

Ano, je to klasika - ty jim zaplatíš 5000,- a oni za 1200,- koupí letenku přes wizzair a za 1200,- hotel přes booking.. Zbytek jim jde do kapsy.

0 Citovat

Rada bych se zeptala, jeszli mate nekdo zkusenost s eurovikedem v Petrohrade. Nebo s Petrohradem obecne? Ceny, doprava, bezpecnost ap.

0 Citovat

Nebola na tej lodi 2 dni nuda?

0 Citovat

Martv, vdaka za tip, mas pravdu, znie to dobre. Lieta z nasho okolia nejaky lowcost do helsiniek? Vdaka

0 Citovat

Zdravím, nechci zakládat nové téma, tak to dám sem. Zároveň nechci tady provokovat s CK, ale jednou za čas ten allin taky bodne, když se chce člověk jednou za čas jen válet. 

O co mi jde...Dnešní let z Tunisu jsme v podstatě zmeškali. Na letiště jsme dorazili asi 30-35min před odletem, checkin již zavřený. Samozřejmě delegát to zařídil a nakonec jsme tedy odletěli. Pokud by bylo ale zpoždění ještě o trochu větší, tak asi pešek. Proto by mě jenom zajímalo, jak by toto cestovka řešila. Delegát říkal, že se mu to nikdy ještě nestalo. Jde o to, že cca 50 lidí rozházet na další lety by asi bylo nemožné, takže spousta lidí by asi musela nocovat a možná ne jednou. Jsou třeba na toto cestovky pojištěné nebo je riziko tak minimální, že se to nevyplatí a musely by to zaplatit ze svého? Ptám se fakt jen proto, že mě to zajímá, jak by to asi bylo. Pár lidí by asi bylo v pohodě, ale celý autobus. Jasně, někdo může namítnout, že se běžně stává, že se nestihne přestup na let za oceán a prostě se to přebukuje, ale to jsou relativně časté lety, kde to asi není problém. Nebo by to snad nebyl problém ani tady?

0
10 reakcí