Zřejmě chyba, ale za pokus to stojí. Na TUI najdete spoustu týdenních zájezdů na Cancun z Německa od 238 € za osobu (v ceně je i zug-zum-flug jízdenka). Odlety z Lipska, Drážďan, Berlína.. http://www.ltur.com/de/last-minute/fern ... E-SB-PA-FC  .

Cancún, Mexiko s CK za 6.450 Kč

Založil ve fóru Zájezdy s CK

7 reakcí

Zřejmě chyba, ale za pokus to stojí. Na TUI najdete spoustu týdenních zájezdů na Cancun z Německa od 238 € za osobu (v ceně je i zug-zum-flug jízdenka).

Odlety z Lipska, Drážďan, Berlína..

http://www.ltur.com/de/last-minute/fern ... E-SB-PA-FC

0

Ne, ne. Při objednání samozřejmě je cena zcela jiná. Oblíbené to hrátky ltour smiley Jinak by to stálo za to jen kvůli letence...

0 Citovat

Hehe.. celá Evropa šílí a nikoho nenapadlo to ověřit jen o krok dál smiley uf, díky cali!

0 Citovat

já jsem se s příkladem Hacienda de Castillo dopracoval až k platbě kartou skutečně za cenu 476EUR/2 osoby, dál jsem pochopitelně nešel... takže bych tomu věřil. Škoda, že už nemám dovolenou, zkusil bych i ten poslední krok. smiley

0 Citovat

Nikdy první nebo nejlevnější nabídku neberu, takže jsem nezkoušel Pravda teď se to tváří, že by to šlo, ale vzhledem k tomu, že ostatní poskočily na minimálně trojnásobek, moc tomu nevěřím. Kdysi jsem koupil v Německu od TUI v chybě Turecko a samozřejmě mě vyfakovali... Ale s tím jsem počítal. Kdo chce ať tu Haciendu zkusí, týden je tak na válení, to bych si klidně za 300 éček zaplatil AI**** na Akumal nebo u Tulumu a jen se válel a nalejval se jako pupen smiley

0 Citovat

Cena šla za včasu až ke konci a podařilo se objednat. Bohužel už přišel email, že se jim nepodařilo udělat rezervaci. Peníze hned odblokovány.

0 Citovat

Já myslím, že dnes byli administrátoři ltour asi nalití, ještě lepší byl deal na Phuket 3,5* za 251,-EUR. Pátral jsem, zda to někomu v Německu prošlo, ale vypadá to, že ne smiley

0 Citovat

Zdravím z Cancunu, nemecké ck mají výhodné ceny, doporučuji rezervuje si Cancun dostačně v předstihu, aby jste získali tu nejlepší cenu, na poslední chvíli je to tu vždy plné, už tu bydlím několi let.

0
7 reakcí