Ahoj, už několikrát jsem při hledání last minute zájezdu i letenek narazil na to, že (i) se dostanu na stránky, kde je běžný vyhledávač. A za last-minute se prezentuje i něco s odletem v březnu (ii) musím procházet stránky jednotlivých CK, což je dost časově náročné.Nevíte o nějakém agregátoru, kde by byly konkrétní vylistované konkrétní zájezdy a letenky s odletem např. do 14 dnů? .

Last minute agregátor

Založil(a) ve fóru Zájezdy s CK

3 reakce

Ahoj, už několikrát jsem při hledání last minute zájezdu i letenek narazil na to, že (i) se dostanu na stránky, kde je běžný vyhledávač. A za last-minute se prezentuje i něco s odletem v březnu (ii) musím procházet stránky jednotlivých CK, což je dost časově náročné.

Nevíte o nějakém agregátoru, kde by byly konkrétní vylistované konkrétní zájezdy a letenky s odletem např. do 14 dnů?

0

Stačí kdekoliv nastavit termín cesty :) agregatory invia, dovolena.cz, travelportal.cz

0 Citovat

Nedoporučuju v tomto případě Invii. Nemá v nabídce CK Fischer, která má nejlepší LM nabídky.

0 Citovat

Jasně. Ale mě se jedná o něco ve smyslu www.fischer.cz/last-minute nebo u letenek www.letenkari.cz.

Tedy abych rychle a jednoduše, bez složitějšího hledání, viděl jestli není něco zajímavého.

0
3 reakce