Prosím o radu, máte někdo zkušenosti s půjčovnou aut Holiday Autos? Dívám se na půjčení auta na Mauritiu na 2-3 týdny a cena se mi nezdá. Přes Rentalscar (se kterýma mám dobré zkušenosti) je cena za cca 20 dní 19tis s pojištěním, přes Holiday Autos 13tis. Půjčovali jste si už někdo přes ně?Děkuju .

Mauritius - půjčovna Holiday Autos

Založil(a) ve fóru Půjčení auta

13 reakcí

Prosím o radu, máte někdo zkušenosti s půjčovnou aut Holiday Autos? Dívám se na půjčení auta na Mauritiu na 2-3 týdny a cena se mi nezdá. Přes Rentalscar (se kterýma mám dobré zkušenosti) je cena za cca 20 dní 19tis s pojištěním, přes Holiday Autos 13tis. Půjčovali jste si už někdo přes ně?

Děkuju

0

Holidayautos nie je požičovňa, ale len sprostredkovateľ (rovnako ako Rentalcars). 

Požičovňa nebude Holidayautos, ani Rentalcars , ale konkrétna spoločnosť (Avis, Budget, Hertz... atd).

Čiže otázka by nemala smerovať na skúsenosti s Holidayautos, ale na skúsenosti s tou (nám neznámou) lacnejšou požičovňou, ktorá sa dá nájsť cez Holidayautos.

0 Citovat

Ano, samozřejmě jsem chtěla napsat zprostředkovatel no a napsala půjčovna. Moje otázka je, máte zkušenosti se zprostředkovatelem Holidays Autos? A taky s půjčovnou Ola mauritius, kterou jsem díky tohoto zprostředkovatele našla? Děkuju

0 Citovat

Z touhle pujcovnou nemam zkusenost ,meli jsme pujceno od Royal ,ale doporucuju si velice peclive  auto prohlednout ,pripadne ofotit a na Mauritiu  taky neni asi na skodu mit  pojisteni bez spoluucasti

0 Citovat

Díky mocdobrý den všem,o  velikonocích letíme na Mauritius ,budeme se dopravovat jak autem z ubytování po příletu, tak lokálními busy a na závěr si chceme půjčit cca na 5-7dní auto.Nedáte někdo z vlastní zkušenosti o tip na půjčovnu aut ve Flic and Flac ?


0 Citovat

g.tomisova napsal(a):

Ano, samozřejmě jsem chtěla napsat zprostředkovatel no a napsala půjčovna. Moje otázka je, máte zkušenosti se zprostředkovatelem Holidays Autos? A taky s půjčovnou Ola mauritius, kterou jsem díky tohoto zprostředkovatele našla? Děkuju

S OLA Mauritius mám fajn zkušenosti, půjčovali jsme si přes ně auto cca před 5 lety a vše v pohodě. Dokonce je na jejich webu někde v referencích ještě moje hodnocení. :) Týpek nás čekal na letišti, zajel s námi natankovat a pak nás jen poprosil, jestli bychom ho cestou vyhodili u něj doma, takže pohodový přístup a mnohem nižší cena než u mezinárodních půjčoven.

0 Citovat

Ad Proky - díky

0 Citovat

J+M napsal(a):

Ad Proky - díky

Není zač. ;) A shodou okolností jsme bydleli ve Flic-en-Flac, ale půjčovali jsme tedy hned po příletu na letišti. Teď jsem koukal, že za 12 dní nás pronájem auta vyšel do 9 000 Kč.

0 Citovat

J+M napsal(a):

Díky mocdobrý den všem,o  velikonocích letíme na Mauritius ,budeme se dopravovat jak autem z ubytování po příletu, tak lokálními busy a na závěr si chceme půjčit cca na 5-7dní auto.Nedáte někdo z vlastní zkušenosti o tip na půjčovnu aut ve Flic and Flac ?



Auto jsem si na Mauriciu pujcoval na ruznych mistech. Nikde nebyl problem. Nejhorsi cenu jsem dostal na letisti, nejlepsi na flic en flac (kousek od Sparu smerem k plazi - jmeno si jiz nepamatuji). Auta jsou vetsinou v dost spatnem stavu a doporucuji predtim nafotit.

A vyplati se smlouvat - ikdyz maji fixed price, tak vetsinou pujci levneji. Taky zalezi na sezone a kolik maji volnych aut

0 Citovat

Díky všem za rady. Z toho co píšete chápu, že doporučujete si klidně půjčit auto až tam a ne dopředu?

0 Citovat

my jsme si pujcovali od Maki car rental a super, cena byla na 12 dní asi 7 tis, plus bylo fajn, že nám dovezli auto kam jsme chtěli a odevzdali ho na letišti, navíc brali na depozit i klasický kreditní karty a peníze byli 2 dny po odevzdání auta na účtě

1 Citovat

Ahoj, rád bych se zeptal na ten Maki car rental.

Má s ním prosím někdo další dobré zkušenosti popř s jinou půjčovnou? A jaké byste tam doporučili pojištění? Díval jsem se jim na web a mají tam různé typy, jestli jsem dobře zachytil tak se pak od toho odvíjí ten deposit resp záloha?  Čím dražší pojištění tím menší záloha. Čili asi se pojistit zlatou střední cestou.

Jaké jste měli vy pojištění a vyplatí se ho vyřizovat přímo s tou půjčovnou nebo to někdo dělá i jinak např že si to udělá bokem s pojišťovnou. Ale ta první varianta je asi schůdnější předpokládám. 

Jo a potřebovali jste mít i ten mezinárodní řidičák?

 

Děkuji za rady i tipy 🙂👍 Cestování zdar. Robinson Luke 

 

https://www.maki-car-rental.com/...ing.html 

0 Citovat

Ahoj, za mne Maki rental naprosto bez problému, po nás dokonce ani nechtěli žádný deposit, pojištění jsme měli přímo jejich, myslím tu nejvyšší variantu jelikož to bylo za relativně málo. Řidičák jsem měl, ale nikdo ho nechtěl ...

0 Citovat

Pravidelně objednávám auta přes https://hespac.com/economybookings.htm zatim to vždy bylo bezchybne. Voucher na email do 15 minut od rezervace. 

0
13 reakcí