Dobrý den,přes německý server jsem si zapůjčil auto, zaplatil debetní kartou a mám zřejmě zde již mnohokrát napsaný dotaz.Německý server mi našel půjovnu Sixt.A můj dotaz zní, je třeba na místě použít kreditní kartu? Nebo jim ve Faru v Sixtu stačí karta debetní?Spíše mi jde o zkušenosti Vás cestovatelů.Děkuji za případné odpověďi. .

Zapůjčení auta ve Faru - billiger-mietwagen.de

Založil(a) ve fóru Půjčení auta

2 reakce

Dobrý den,

přes německý server jsem si zapůjčil auto, zaplatil debetní kartou a mám zřejmě zde již mnohokrát napsaný dotaz.

Německý server mi našel půjovnu Sixt.

A můj dotaz zní, je třeba na místě použít kreditní kartu? Nebo jim ve Faru v Sixtu stačí karta debetní?

Spíše mi jde o zkušenosti Vás cestovatelů.

Děkuji za případné odpověďi.
0

Takže po milionpáté. Pročíst podmínky SIXTu, nikdo to tady za vás studovat nebude. Pokud někomu debetku vzali, i když to není v podmínkách pak je to víceméně jen štěstí a nedá se na to spoléhat. 

Při půjčení přes BM se dá očekávat, že máte (pokud vůbec) připojištění třetí strany, takže nějakou blokaci budou chtít určitě. 

0 Citovat

také jsme měli v Portugalsku Sixt...a kreditku...je to prostě lepší než tenhle stres jestli půjčí nepůjčí, všude se ptát jak trubka a dostávat stejně úplně nicneříkající odpovědi :) https://www.nebudvorvan.cz/2019/...lskem.html

0
2 reakce