Ahoj, jaké máte zkušenosti s půjčením auta a autosedaček pro děti, konkrétně na Mallorce? Prý některá lokální půjčovna může dát autosedačku zdarma nebo aspoň za rozumnou cenovku, jinak co jsem viděl je vše šíleně předražené. Další varianta je koupit podsedák v nejbližším obchodě, ale aspoň pro nejmenšího (1 rok) tu sedačku potřebujeme. díky za tipy  .

půjčení auta vč. sedaček pro děti

Založil ve fóru Půjčení auta

12 reakcí

Ahoj, jaké máte zkušenosti s půjčením auta a autosedaček pro děti, konkrétně na Mallorce? Prý některá lokální půjčovna může dát autosedačku zdarma nebo aspoň za rozumnou cenovku, jinak co jsem viděl je vše šíleně předražené. Další varianta je koupit podsedák v nejbližším obchodě, ale aspoň pro nejmenšího (1 rok) tu sedačku potřebujeme. díky za tipy

0

Vem si sedačku z domova.

0 Citovat

My tam byli ted na vanoce a meli sme auto pres autosnifers a ti byli  i nulovou spoluucasti  nejlevnejsi tak meli sedacku zdarma..ale jinak je to celkem balik no nevim za tyden 1200 jinde? Ale furt se to nevyplti koupit..jako taky zalezi jestli vajicko nebo jen podsedak..podsedak je levnejsi ten by asi koupit sel naky shit :) kazdopadne tu pujcovnu doporucuji - zadne zalohy,auto letiste - letiste a nic neresili..

0 Citovat

Tiež sme mali auto z Autosnifers a detské sedačky boli zadarmo, požičiavali sme priamo v kancelárii, mohli sme si vybrať, mali ich tam zopár položených v kúte. Žiadnu zálohu nechceli, odfotili si vodičák, zaplatil som iba vopred za požiačanie auta a posledný deň som nechal kľúč v kufri a auto na ulici, je tam plná poistka a majú staršie autá, tak zálohy vôbec neriešia. Ešte odporučím o ulicu ďalej je aj požičovňa bicyklov, mali aj detské, tak sme sa hneď previezli po cyklochodníku popri mori do centra Palmy.

0 Citovat

Litame jiz několik let s detma a bereme si svoje podsedaky, je to detske vybaveni, takze bereme na palubu s sebou zdarma. Pak se na toto nemusis ohlizet, kdyz mas svoje.

0 Citovat

Autopůjčovny mívají normálně na webu, zda a za kolik jde objednat autosedačka. Vždycky jsme ji měli zdarma nebo za pooplatek typu 2 eura den

0 Citovat

Deny napsal(a):

Autopůjčovny mívají normálně na webu, zda a za kolik jde objednat autosedačka. Vždycky jsme ji měli zdarma nebo za pooplatek typu 2 eura den

Ja prave kdyz uz nasel vysi poplatku, tak byl fakt dost vysoky.. a udajne nektere male lokalni pujcovny muzou mit tu autosedacku bud zdarma nebo opravdu za levno, coz je to co hledam. Muzes mi poslat nazvy tech pujcoven kde jste to meli zdarma nebo za 2E/den?

0 Citovat

andreko napsal(a):

Litame jiz několik let s detma a bereme si svoje podsedaky, je to detske vybaveni, takze bereme na palubu s sebou zdarma. Pak se na toto nemusis ohlizet, kdyz mas svoje.

To jsem taky premyslel, ale ten podsedak jde vyresit.. vic me trapi autosedacka pro 1-rocniho a nejspis i pro 4-leteho; pro 6-letou s tim posedakem pocitam..

0 Citovat

eutomas napsal(a):

Tiež sme mali auto z Autosnifers a detské sedačky boli zadarmo, požičiavali sme priamo v kancelárii, mohli sme si vybrať, mali ich tam zopár položených v kúte. Žiadnu zálohu nechceli, odfotili si vodičák, zaplatil som iba vopred za požiačanie auta a posledný deň som nechal kľúč v kufri a auto na ulici, je tam plná poistka a majú staršie autá, tak zálohy vôbec neriešia. Ešte odporučím o ulicu ďalej je aj požičovňa bicyklov, mali aj detské, tak sme sa hneď previezli po cyklochodníku popri mori do centra Palmy.

Diky za tip, na ten autosnifers mrknu..

0 Citovat

ptq32 napsal(a):

My tam byli ted na vanoce a meli sme auto pres autosnifers a ti byli  i nulovou spoluucasti  nejlevnejsi tak meli sedacku zdarma..ale jinak je to celkem balik no nevim za tyden 1200 jinde? Ale furt se to nevyplti koupit..jako taky zalezi jestli vajicko nebo jen podsedak..podsedak je levnejsi ten by asi koupit sel naky shit :) kazdopadne tu pujcovnu doporucuji - zadne zalohy,auto letiste - letiste a nic neresili..

Diky, mrknu na ten autosnifers

0 Citovat

Vezmete pro vsechny, pro 4 a 6 let podsedak a pro 1letaka sedacku. Sedacku zabalte do folie a nechte odbavit, podsedaky vemte na palubu, nebo je k sobe zabalte a taky odbavte.

0 Citovat

Moje děti už jsou větší, takže naposledy jsme sedačku zdarma využili před dvěma lety v Řecku.


Ale ta Malorka jen po rychlém googlení - na tyhle jsi koukal? Recenze mají dobré http://www.terryscarhire.com/prices

0 Citovat

Deny napsal(a):

Moje děti už jsou větší, takže naposledy jsme sedačku zdarma využili před dvěma lety v Řecku.


Ale ta Malorka jen po rychlém googlení - na tyhle jsi koukal? Recenze mají dobré http://www.terryscarhire.com/prices

Diky za tip; na webu uvadi ze sedacky i podsedak jsou v cene, to vypada dobre..

0
12 reakcí