Ahoj, po nemile zkuzenosti kdyz jsem v dubaji prisel o kia sportage protoze nemam kreditni kartu ake pouze debetni mate nekdo tip, ktere pujcovny nepozaduji kreditku, ale staci jim normalni karta konkretne mi jde o dubaj ale dotaz plati obecne dekuji TH .

pujceni auta obecne (aktualne dubai) mam pouze debetni kartu

Založil(a) ve fóru Půjčení auta

10 reakcí

Ahoj, po nemile zkuzenosti kdyz jsem v dubaji prisel o kia sportage protoze nemam kreditni kartu ake pouze debetni

mate nekdo tip, ktere pujcovny nepozaduji kreditku, ale staci jim normalni karta

konkretne mi jde o dubaj ale dotaz plati obecne

dekuji TH

0

Mám stejnou zkušenost - vždy to šlo i bez kreditky bez ohledu na destinaci. Protože mi ale v několika státech na kartě blokovali různě vysokou částku jako případnou spoluúčast (nejvíce asi 1000 EUR), je možné, že jsi narazil na nějaký limit své karty.

0 Citovat

ahoj,v unoru jsem to resil takyv Dubaji..driv jsem si pujcoval v Emiratech auto nekolikrat a vzdy stacila debetka,tentokrat to nechteli bez kreditky, pry se zmenila politika..stravili jsme s hledanim cca den..my jsme jeli do Omanu tim to bylo horsi..asi polovina pujcoven na letisti nam by ji pujcila na debetku ale jen v ramci UE..zkouseli jsme to ve meste, pak v Shrakjah..nikde do Omanu nechteli pujcit bez kreditky..jen jednou max s dobou na tri dny..takze jsme jeli busem do Muscatu:)kazdopadne ano potvrzuji,jen s debetkou..i kdyz jsi s debetkou delal rezervaci a platit deposit tak stejne na miste chteji kreditku:)

0 Citovat

Zajimave, kazdopadne diky za prinosne info, myslim ze se to spouste lidi bude hodit.. Mam v planu DXB na podzim..

0 Citovat

ahoj, limitem to urcite nebylo protoze pak jsem ihned vybiral z bankomatu vyssi castku, nebot jsem musel pujcit nejake socialni auto (Nissan Biida) za cash

proste chteli kreditku

link bohzel nemam v hotelu jsem proste pres google nasel nejlevnejsi slusne auto, nakonec to byla kia sportage pres europe car

email mi prisel od cartrawler.com ale to je asi jenom nejaky zprostredkovatel

ja teda nakonec ukecal zruseni pujceni auta s poplatkem 25 USD

jde mi jenom o zkusenosti, z tech vasich odpovedi jsem dost zmateny, teda odpovedi jsou OK, ale realita je proste pokus omyl ... smiley

kazdopadne diky

TH

0 Citovat

tak bohuzel, uz drahnou chvili se snazim, zarezervovat auto v dubaji na DEBETNI kartu a prd smiley
prijdu si jak v minulem stoleti

znate nekdo pujcovnu na netu, ktera funguje na normalni karty ?

diky TH

0 Citovat

A co ti brani za poplatek 30 kc mesic poridit kreditku smiley smiley smiley

0 Citovat

to ze zitra odlitam smiley a tak nejak mi principielne kreditka vadi .... hlavne nechapu duvod proc to chteji ...

0 Citovat

presne kreditka je principielne byznys s lemlp klienty aby platili popltky a uroky a ja jsem bohuzel prototyp lempla smiley

sedim v dubaji v hotelu a auto porad nemam, ale vcera jsme sli kolem lokalni arabske pujcovny tak to zkusim,jeste mam v zaloze druhou arabskou na letisti, ktera mi vytrhla trn z pr... minule smiley

dekuji pratele

0 Citovat

Jako se spoustou jiných věcí v životě platí, že kreditka je velmi dobrý sluha, ale zlý pán. K tomu, aby vám sloužila stačí trocha finanční disciplíny a gramotnosti.
Řeknu vám, musí to být těžký zivot za vším vidět jen úklady a konspirace. Raději obíhat půjčovny namísto dělání na dovolené něčeho zajímavějšího, to se určitě vyplatí, o tom žádná...

0 Citovat

mnoho nabídek...
http://www.groupon.ae/deals/dubai/big-d ... c/61913303

Roman

0
10 reakcí