Dobrý den, v minulém roce v říjnu jsem měl půjčené vozidlo v Dubaji asi na týden. (půjčovna Hertz) V lednu tohoto roku mi od nich přišel email v kterém se píše: „Požadujeme spoluúčast na poplatcích spojených s výpůjčkou (vozu), jež jsou na vašem účtu velmi vysoké “ Vezměte na vědomí, že po vrácení vozidla/ukončení kontraktu, jsme obdrželi požadavek na uhrazení těchto poplatků, které se týkají doby, kdy bylo vozidlo ve vašem držení. Omlouváme se za zpoždění. Částka je kolem 100,- Kč což sice není moc, ale platit se mi to taky nechce. Máte s tím někdo zkušenosti? Zda platit nebo neplatit. Děkuji. .

Spoluúčast na poplatcích (půjčovna Hertz)

Založil(a) ve fóru Půjčení auta

4 reakce

Dobrý den,

v minulém roce v říjnu jsem měl půjčené vozidlo v Dubaji asi na týden. (půjčovna Hertz)
V lednu tohoto roku mi od nich přišel email v kterém se píše:

„Požadujeme spoluúčast na poplatcích spojených s výpůjčkou (vozu), jež jsou na vašem účtu velmi vysoké “
Vezměte na vědomí, že po vrácení vozidla/ukončení kontraktu, jsme obdrželi požadavek na uhrazení těchto poplatků, které se týkají doby, kdy bylo vozidlo ve vašem držení. Omlouváme se za zpoždění.

Částka je kolem 100,- Kč což sice není moc, ale platit se mi to taky nechce.
Máte s tím někdo zkušenosti? Zda platit nebo neplatit.
Děkuji.

0

100 Kc, co dodat... lepsie ako sa dostat niekam na blacklist Hertzu... a potom sa tu niekto vedla stazuje, ze hotel nechce vratit peniaze za rezervaciu bez moznosti zrusenia smiley

edit: este to moze byt SPAM, potom sa ospravedlnujem smiley

0 Citovat

Mohl bys sem hodit původní anglické znění, hlavně ta první věta mi zní trochu jako z google translator a nechápu o jaký účet se jedná?

0 Citovat

Přiznávám, že nejsem nejlepší angličtinář. smiley
Jen doplním,že ani nejde tak o těch 100,- Kč, jak o to,jestli je to oficiální. Několikrát jsem auto měl půjčené,ale tohle je poprvé co jsem se s něčím takovým setkal.

Tady je ten email:
Dear Mr./Ms.

Thank you for using the service of Hertz, UAE.
We are requesting your assistance to settle the post rental charges which are outstanding on your account.
Kindly note that subsequent to the return of your car/closing of your contract, we have received these charges which pertain to the period the vehicle was in your possession. We apologize for the delay.

Below is the breakdown of charges for your reference:

AGREEMENT NO:
INVOICE NUMBER:
INVOICE TYPE: SALIK
CHECK IN DATE: 17/10/2015
BALANCE (AED): 15

For your information, kindly note that you can facilitate payment in the following ways –
1. You can make the payment with a Credit/ Debit card of choice. If you wish to pay by this method, kindly let us know and we will send you the Customer Declaration Form.
2. You have the option of making a Cash payment at any of our Hertz branches in the UAE.
3. Else, you can meet the payment through a bank transfer. Please see below details:

ACCOUNT NAME : AL FUTTAIM SONS CO (HERTZ RENT A CAR)
ACCOUNT NO : 101-1058270301
ACCOUNT TYPE : CURRENT ACCOUNT
IBAN : AE59-0260-0010-1105-8270-301
SWIFT CODE : EBILAED
BANK NAME & ADDRESS : EMIRATES NBD, DUBAI MAIN BRANCH
TRANSFER REFERENCE : AGREEMENT NUMBER(S)

Please be informed that this is an auto generated email, therefore supporting documents will only be provided upon request.
Thank you in advance for your settlement.

0 Citovat

To je jasné, prostě si projel Salik, tedy chtějí po tobě mýto. To bych tedy zaplatil, mají důkazy, to neokecáš...

0
4 reakce