Neviete niekto odporucit dobru pozicovnou? Najlepsie bez spoluucasti alebo s co najnizsim depozitom... .

Pozicanie auta Rumunsko - Cluj Napoca

Založil ve fóru Půjčení auta

11 reakcí

Neviete niekto odporucit dobru pozicovnou? Najlepsie bez spoluucasti alebo s co najnizsim depozitom...

0

No nenapadlo by mě, že tuto půjčovnu budu ještě doporučovat, ale možná by se zrovna pro tvé potřeby mohla hodit - teď jsme se z Kluže vrátili, měli jsme půjčené auto u Klass Wagen (což přes rentalcars vycházelo jako nejlevnější varianta a přes stránku Wizzu ještě levnější) a když si u nich zaplatíš pojištění No risk protection za cca 25euro na den (nevím, zda to jde nějak i přes net, jejich stránka mi nějak nefunguje a pojištění přes rentalcars nesníží ten depozit), nechtějí žádný deposit a údajně neodpovídáš vůbec za nic (detailně jsme to ale nestudovali, protože jsme stejně neměli jinou možnost, než to vzít - neměli jsme kreditku), každopádně při převzetí auta se na něj ani nepodívali, takže pokud od nich máš to pojištění, očividně už pak nikdo nic moc neřeší.

0 Citovat

Poistenie za 25 eur je celkom dost... zatial som nasiel najrozumnejsiu ponuku auto 3 dni za 84 eur s depozitom 150 eur...

0 Citovat

Vyse zmineny Klass Wagen pres Car Del Mar, 5 dnu v TSR s plnym pojistenim od CDM 63,- EUR, blokovany depozit 300,- EUR. Vse naprosto v pohode.

0 Citovat

Ahojte, k tomu Klass Wagen, skusali ste niekto booknut priamo cez ich web auto? Ako tu spominala smittinka, nejak im to zrejme nefunguje, nedostanem sa pri rezervacke cez krok "vyber krytia". Potrebujeme auto pre 5 ludi na koniec jula na 3 dni z Bukuresti OTP, KW ma celkom ok recenzie a vychadzal mi tam focus s plnym krytim priamo od nich na nejakých 150eur, len teda neda sa to priamo na ich webe doriesit.

0 Citovat

Když jsem se pokoušel také sám, tak mně pak sami volali.

Nicméně mám od nich přes B-M začátkem července také na 3 dny z OTP, také CDMR (tedy Focus, Astra atd.) za 32,5 EUR celkem s komplet pojištěním přes Car del Mar. Po předchozí dobré zkušenosti s nimi v TSR věřím, že to bude ok.
0 Citovat

No podmienka nasej soferky je plne krytie a nulovy depozit , cize preto aj taka cena. Viem ze 150e za 3 dni je masaker, ale nebudem to riesit, medzi 5 platiacich ludi sa to uz nejak "strati". Ale diky za info ohladom telefonatu cali, plus este taka bocna otazka, na tu cenu 32,50e za 3 dni (s poistkou) si sa dostal ako na b-m? mne to cez nich hadze focus za 22e/den

0 Citovat


car2.jpg
car1.jpg

0 Citovat

Půjčení karavanu v Kluži a okolí , zkoušel jste někdo do Rumunska dojet osobním autem, půjčit si karavan na týden a pokračovat autem dále? Uvítám jakoukoliv radu , ev. zkušenost s půjčovnou. Prozatím jsem koukala a Campanda - Sibiu. Díky 

0 Citovat

dobry den

chteli by jsme si pujcit auto v bukuresti na (u letiste) OTP

muzete nekdo doporucit od jake pujcovny a jake pripojisteni s nulovym plnenim a na co si dat proste pozor ???

ubytovani i letenky mame pres booking tak zvazuji ze i auto pujcime primo pres nej (oni pujcuji pres rentalcars )

je to nase prvni pujcovani auta v zahranici

moc dekuji za kazdou radu

0 Citovat

V Rumunsku jsem si auto nepujcoval, to neporadím, ale rady ohledně půjčení obecně jsou na https://www.cestujlevne.com/blog...-zahranici

0 Citovat

Na OTP jsem měl od Klass Wagen přes b-m.de, na 3 dny Fiat Tipo 32,50 EUR, plné pojištění od brokera. Všechno v cajku, jen na konci chtěli umyté auto dle podmínek, tak jsem pár eur připlácel.

0
11 reakcí