Hezký den přeji,půjčit auto s debetní kartou. Je to na Sardinii možné, nebo ne? Našla jsem tu spoustu diskuzí, v kterých jsou rady tipu "když se budeš hádat, tak jo..." nebo "když budeš tvrdit, že je to kreditka, tak jo...", ale ráda bych našla jasnou a spolehlivou odpověď. Nechce se mi spoléhat na štěstí.Předem moc díky. .

Sardinie s debetní kartou?

Založil(a) ve fóru Půjčení auta

14 reakcí

Hezký den přeji,

půjčit auto s debetní kartou. Je to na Sardinii možné, nebo ne? Našla jsem tu spoustu diskuzí, v kterých jsou rady tipu "když se budeš hádat, tak jo..." nebo "když budeš tvrdit, že je to kreditka, tak jo...", ale ráda bych našla jasnou a spolehlivou odpověď. Nechce se mi spoléhat na štěstí.

Předem moc díky.

0

Spoliehat sa mozes na kreditku a na google :) napr. toto vyzera ze poziciavaju na debetku

http://www.asvrent.com/en/airpor...a-smeralda

0 Citovat

Všude říkají, že nechtějí debetní kartu, ale má zkušenost mluví jinak. Island (Europcar) Izrael (Hertz) , Sicílie Malta (Avis) všude vezmou a už to jede :-) A vzhledem k tomu, že Sardinie patří pod Itálii stejně jako Sicílie tak bych se nebál :-) Kšeft je kšeft

0 Citovat

Mě by spíš zajímalo která autopůjčovna je v okolí Alghero nejlepší poměr cena/výkon? Nemá někdo vlastní zkušenost s nějakou místní? Díky za radu

0 Citovat

V Olbii půjčeno auto (Firefly) a kauce zaplacena debetní kartou (mbank). Vše OK.

0 Citovat

My sme mali na Sardinii od Greenmotion.Platene debetkou ale musi byt embosovana.Potom to nikto neriesi.

0 Citovat

Ahoj, má někdo zkušenosti s autopůjčovnou Viten Group?

0 Citovat

Měli jsme pujčené auto od Viten Group. Rezervace kreditni kartou. Zablokovanych 1500 EUR. Auto jsme si prevzali sami, a pokud by tam bylo neco poskozeneho co nebylo uvedeno v papirech, tak jsme to meli prijit nahlasit (vse jsem nafotil). Auto pujceno asi za 2500,- na tyden (nissan micra), pojisteni jsem si udelal zvlast u anglicke spolecnosti - je to neco jako povinne ruceni, cena asi 500,- na tyden namisto 300 na den u pujcovny. Posledni den jsme dostali pokutu (spatne parkovani blizko plaze) radsi jsme ji zaplatili hned na Sardinii (asi 30 eur). Kdyby neco tak se ptej.

0 Citovat

marthe napsal(a):

Měli jsme pujčené auto od Viten Group. Rezervace kreditni kartou. Zablokovanych 1500 EUR. Auto jsme si prevzali sami, a pokud by tam bylo neco poskozeneho co nebylo uvedeno v papirech, tak jsme to meli prijit nahlasit (vse jsem nafotil). Auto pujceno asi za 2500,- na tyden (nissan micra), pojisteni jsem si udelal zvlast u anglicke spolecnosti - je to neco jako povinne ruceni, cena asi 500,- na tyden namisto 300 na den u pujcovny. Posledni den jsme dostali pokutu (spatne parkovani blizko plaze) radsi jsme ji zaplatili hned na Sardinii (asi 30 eur). Kdyby neco tak se ptej.

Já právě četl v různých recenzích, že vždy po vrácení vozu našli nějaký škrábance ci poškození a naúčtovali si hrozné sumy. Mají totiž opravdu výhodné ceny, tak aby to potom nedohaneli těmi poplatky. A přes co jsi vůz rezervoval a to pojištění jsi měl jaký?

0 Citovat

Mel jsem to objednane pres stranky student agency. Auto jsme vratili umyte, takze nas dokonce pochvalili, ze ho vracime v lepsim stavu, nez jsme ho dostali. Pojisteni jsem mel tady: https://www.worldwideinsure.com. Za 19 liber. Vsude jsem na to cetl kladne hodnoceni, a nechtel jsem platit za pojisteni stejnou cenu jako za auto samotne.

0 Citovat

Aby Vás nepochválili, když děláte něco za ně. Nepochopím proč někdo vrací auto umyté nebo vysáté, tohle je součástí ceny, že si ho po vrácení umyjou a vysajou.

0 Citovat

No az tak bych si nebyl jisty. Prece jen auto bylo od pisku dist znecistene, a vim ze nektere pujcovny si uctuji extra poplatek za umyti, radsi dam 7 euro za wapku nez 20 eur za jejich umyti.

0 Citovat

No tak já jsem si jistý zcela, pokud jsi tím autem nejel rally, tak běžný znečištění není žádný problém - vždycky se to vztahuje k tomu, kde jsi, když jsi v písčitém a prašném prostředí, tak je snad jané, že auto vracíš zaprášené a od písku.

0 Citovat

marthe napsal(a):

Mel jsem to objednane pres stranky student agency. Auto jsme vratili umyte, takze nas dokonce pochvalili, ze ho vracime v lepsim stavu, nez jsme ho dostali. Pojisteni jsem mel tady: https://www.worldwideinsure.com. Za 19 liber. Vsude jsem na to cetl kladne hodnoceni, a nechtel jsem platit za pojisteni stejnou cenu jako za auto samotne.

Super, díky moc za informaci.

Tak to s nimi risknu a udělám si i to pojištění pro jistotu.

0 Citovat

AHoj, nepročítala jsem komplet diskuzi, tak nevím, jestli se neopakuji. Auto jsem si pujčovala dvakrát, na Sardinii a na Madeiře. Pokaždé s debetní kartou. Dle mých zkušeností mají problém s tím, když je tam přímo napsáno Debit card, pokud to napsáno na kartě není, tak ok. Nicméně pokud máte více karet k dispozici, tak se vyplatí je vzít, ať mají na výběr :)

0
14 reakcí