Zdravím, přes rentalcars.com jsem si zarezervoval auto z Goldcar v Marseille na 12 dní s tím, že to vrátím v Toulouse. Protože jsem četl, že u Goldcar jsou zmetci, dal jsem si plné pojištění. Celkem to vyšlo na krásnou 6ku s tím že to půjčím s plnou nádrží a s plnou vrátím. Vše bylo zaplaceno předem.No a při příletu mi paní na přepážce začala nabízet plno věcí.Problém je, že jsem ji vůbec nerozuměl, ale vůbec. Ukázala na papírku škrtlou nějkaou částku za plné pojiště a vedle toho napsala nižší, pak říkala že depozit je 1700€ (měl jsem na kreditce přichystáno) ale když si zaplatím pojištění u nich (nebo co), tak ten depozit dávat nebudu muset a ani auto nebudou při vrácení kontrolovat atd.No a pak mi na terminálu vyťukala 100€, to jsem zaplatil (říkal jsem si, nějaká spoluúčast nebo tak) a potom dalších 300€ - vůbec nevím za co a vůbec jsem ji nerozuměl. Ale neměl jsem čas, tak jsem to zaplatil a šel.No a teď vlastně nevím. Už jsem se s těmi 400€ rozloučil a s tím autem jezdíme jak hovada, od moře se nemyjeme a auto je celé od písku a tak :-D Ale třeba vůbec nvm, jestli to nakonec mám vrátit s benzínem, nebo prázdné, jestli by mi některou z těch částek měli vrátit nebo co :-) Tušíte co se vlastně stalo?  .

Goldcar v Marseille - 400€ navíc plnému pojištění

Založil(a) ve fóru Půjčení auta

Zdravím, V Marseille na letišti si chci půjčit auto. Všechny autopůjčovny přes Rentalcars mají v podmínkách pronájmu tuto informaci: "Nezahrnuto v ceně pronájmu vozu: Poplatky za vypůjčení: Na tomto místě je provozování pobočky autopůjčovny spojeno s dodatečnými náklady. Při vyzvedávání vozu vám autopůjčovna naúčtuje poplatky navíc, aby pokryla část svých nákladů: Správní poplatky: V případě uplatnění podmínky je cena 45,00 € za den, s minimálním poplatkem 45,00 € za pronájem, do maximální výše 72,00 € za půjčovna – zahrnuje daně." Ví někdo o co jde?

0