Ahojky lidičky, co všechno budem muset splnit aby jsme si mohli půjčit auto na Islandu..Je taky zapotřebí kreditní karta?Děkuji za rady a informace.. .

Podmínky pro půjčení auta na Islandu

Založil(a) ve fóru Půjčení auta

5 reakcí

Ahojky lidičky, co všechno budem muset splnit aby jsme si mohli půjčit auto na Islandu..Je taky zapotřebí kreditní karta?Děkuji za rady a informace..

0

Ahoj, my jsme v létě měli auto půjčené ze SADcars. Zaplatili jsme předem (v tom případě dávájí slevu několik procent) a na místě si jenom opsali kreditku a naše řidičáky.. Bez kreditky bych rozhodně nejela....

0 Citovat

avis - najlacnejsia ponuka aku sme nasli na nas termin, rezervovali sme priamo na ich stranke, kreditku sme mali tak neviem ci ju vyzadovali asi ano, ... bluecarrental - dali nam auto aj bez kreditky na debetku, pytal si ale kreditnu kartu, dal som debetnu a uz nezistoval ci je alebo nieje tak neviem ci davaju na debetku stale alebo to vtedy preslo nahodou...

0 Citovat

Ahoj, kreditku nepotřebuješ. Rezervovali jsme u Geysir (zaplatili jsme předem)  a jen jsme nechávali cash (asi 20K nebo 10K, už nevím - šlo si vybrat jestli v ISK nebo eurech) jako zálohu. Vrácení bylo bez problémů i přes to, že jsem udělala malé 3 dírečky v předním skle :) Jen pozor na tankování bez tý kreditky. Dají se koupit prepaid cards jen na určitou hodnotu, ale taky po nás v půjčovně nic nechtěli i přes to, že jsme nedotankovali úplně plnou. Byli jsme v září 2017

0 Citovat

Děkuji za informace takže jste tu kreditní  kartu při rezerevaci nezadávali..máme zkušenosti z Irska..kde to bylo podmínkou...proto zjišťuji jak to funguje na Islandu..

0 Citovat

Ahoj, my jsme si půjčovali auto na Islandu v prosinci a kreditka nebyla třeba. (Ale aktuálně jsme si ji po zkušenosti právě z Irska radši pořídili). Jinak bych doporučila půjčení přes guidetoiceland - měli zdaleka nejlevnější ceny, co jsem našla. Chvíli jsem se i bavila tím, že jsem sledovala, v jakém termínu je nejvhodnější si auto půjčit - můžeš mrknout na článek: http://realcamplife.com/renting-...n-iceland/

0
5 reakcí