Někdo ve stejném termínu na cestě po Malajsii / Indonésii? 06.10. Praha - Singapur 23.10. Bandar Lampung - Dubaj 26.10. Dubaj - Praha http://cestujlevne.com/emirates-prahy-i ... -9-240-kc/  .

Ležérní putování po Asii - letíte? (6.-26.10.)

Založil ve fóru Hledám spolucestujícího

Proboha proc? smiley

0 Citovat

No za ten tarif.. smiley všichni letíme jak ocasové přes TKG.

0 Citovat

Mi to uz nevadi, planuju uz pri presunu na TKG Krakatou, takze to je O.K. (tedy pokud to nakonec nepoletim s Lion Air)

0 Citovat

Dobrý tip.. zahrnu smiley

0 Citovat

Tak kolik nás nakonec je? Za mě je to 2+2.

0 Citovat

Taky se pridam do diskuze:
my poletime 9-26.10 pres jakartu na bali (prip. dalsi mista pobliz). Budeme 2+1 smiley Kdyz nekdo bude v teto dobe v podobnych mistech, dejte vedet )

0 Citovat

29.9. Praha - Bangkok
17.10. Bandar Lampung - Dubaj - Praha
po jedné noci v Bangkoku přelétám na Sumatru a chci ji projet z Medanu do Padangu s výletem na Banyak Islands anebo Siberut, když vyjde čas. dejte vědět, kdybyste někdo jel tím směrem... ale zatím to spíš vypadá, že budete všichni na Bali smiley

0 Citovat

Ahoj,

kdy a kde tedy presne budete? Planuju rijen/listopad nejakou dovcu (planoval jsem Thajsko, Vietnam, Sri Lanka apod.), ale jeste jsem se stale nerozhodl smiley Pokud Vas je teda takhle hodne, tak bych se s dovolenim pridal smiley

0 Citovat

Myslím, že už to bylo řečeno, ale pro jistotu: Pokud vynechám let TKG-CGK, propadá celá letenka? Mně totiž až teď došlo, že v CGK je třeba při přestupu znovu odbavit zavazadla (nebo cestovat jenom s palubníma). Máme tam na přestup 2h30min, bude to stačit?
Díky za odpověď

0 Citovat

Pokud vynecháš TKG->CKG, letenka propadne. Jinak spoléhám na to, že mi bágl odbaví Garuda z TKG až do PRG (i když mám v CKG čas 4:50 hod.)

0 Citovat

No jo,uzijem si preletů... Jinak kufry přímo z TKG neodbavuji,aspon dle čerstvých informací Martiny, viz. diskuze pod nabídkou. Ja řeším problém "zatuhlé" rezervace z důvodu nedostatku casu na přestup - viz.prispevek Dominika a Anny tamtéž . Tebe se to netýká, ty si zvolil chytře pozdější let smiley

0 Citovat

Kde prosímtě je přesně ta diskuze? Nějak jsem to přehlédnul a doteď jsem žil v domnění, že mě Garuda odbaví až do Prahy smiley No co, zkusím to v Bandar Lampung nějak dojednat a když to nepůjde, mám holt času asi dost. Musím ale popravdě napsat, že jsem ten odlet naplánoval trochu z jiných důvodů, než to odbavení, takže koukám, mám asi o starost méně smiley

0 Citovat

Absolvoval jsem to před dvěma týdny, a můžu potvrdit, že Garuda odbaví kufry jen do Jakarty.

0 Citovat

Ta diskuse je přímo pod tou akční nabídkou co jsme koupili. Bylo to tuším 30.5. tak musíš trochu zalistovat zpět. Dotaz na Ondara: Je v CNG reálný přestup za dvě hodiny nebo mam problém ? Diky za odpověd

0 Citovat

Ja si myslim, ze 2 hodiny jsou docela v pohode. prilet i nasledny odlet je z T2 (neni nutny presun mezi terminaly), nesmi to mit ale zpozdeni (to by Te ale asi soupli na dalsi let).

0 Citovat

Ahoj,

jsme dva a letime v tomto terminu stejnou trasu

06.10. Praha - Singapur
23.10. Bandar Lampung - Dubaj
26.10. Dubaj - Praha

0 Citovat

Kdy / jak se budete dostavat do Bandar Lampug? Dik za tip smiley

0 Citovat

Plany zacinam prave ted resit smiley V SIN budeme urcite dele nez ty. Pak KL. LGK vypada zajimave smiley

Vsechny prelety uz mas koupene?

Mista v letadle:

PRG-DXB - 20B,C
DXB-SIN - 59C,B
CGK-DXB - 46K,J
DXB-PRG - 21J,H

0 Citovat

Ahoj, máme stejný termín. Neví někdo z těch co to už absolvovali, zda 2,30 hod stačí na přestup v CGK (po příletu z TGK). Vím, že je to na stejném routingu, takže pokud ne, asi by nás šoupli do dalšího letadla, ale znamenalo by to posun o min. jednu noc v Dubaji. Což znamená příp. problém s propadlou rezervací hotelu. Díky za radu..

0