Ráda bych našla spolucestující (ženu) přibližně v mém věku (je mi 31) na poznávání evropských měst. Láká mě navštívit např. Řím, Florencii, Madrid, Barcelonu, Paříž, Stockholm, Kodaň, Amsterdam a další. Nejlépe když budeš z Prahy, abychom se předtím mohly potkat alespoň na kafe. .

Hledám spolucestující na prodloužené eurovíkendy

Založila ve fóru Hledám spolucestujícího

6 reakcí

Ráda bych našla spolucestující (ženu) přibližně v mém věku (je mi 31) na poznávání evropských měst. Láká mě navštívit např. Řím, Florencii, Madrid, Barcelonu, Paříž, Stockholm, Kodaň, Amsterdam a další. Nejlépe když budeš z Prahy, abychom se předtím mohly potkat alespoň na kafe.

0

Já bych se ráda přidala.

0 Citovat

přidala bych se. jsem z Prahy i ve stejném věku. Pár tebou zmíněných měst projeto už mám, ale určitě se jich najde více :)

0 Citovat

Ahoj, také bych se ráda připojila. Kamkoliv a kdykoliv, klidně i na poslední chvilku - hurá akce je nejlepší.

0 Citovat

ahoj ..nehledáte někdo spolucestující na Island z katowic - říjen, listopad??

0 Citovat

Ahoj, hledám partacku(může nás být i víc, podobneho věku, mně 32), pro společné poznávání bližších evropských metropolí (Milan, Řím, Paříž...) vše je na domluvě. Přes CK ne. Preferuji ubytování v hotelu, třeba booking. Prodloužené víkendy, na pohodu, nasát atmosféru. Hezky den :-)

0 Citovat

Já bych se ráda přidala, metropole jsou můj sen.

1
6 reakcí