Ahoj, hledám někoho, kdo by byl ochotný se mnou utvořit partu na festivalu Banát 2019. Zažijeme spolu super zážitky a poznáme úplně novou kulturu a přírodu. Na detailech se domluvíme. Tak neváhejte a pište! .

Banát 2019 - spolucestující?

Založil ve fóru Hledám spolucestujícího

2 reakce

Ahoj, hledám někoho, kdo by byl ochotný se mnou utvořit partu na festivalu Banát 2019. Zažijeme spolu super zážitky a poznáme úplně novou kulturu a přírodu. Na detailech se domluvíme. Tak neváhejte a pište!

0

Dle stranek jsou uz vyprodani. Jak to chces udelat? Nebo jsem nasel neco jinyho? 

0 Citovat

Born2Win napsal(a):

Dle stranek jsou uz vyprodani. Jak to chces udelat? Nebo jsem nasel neco jinyho? 

Zdravím, myslím, že místa ještě jsou, dle posledního hlášení z 31. 5. je prodáno 80% kapacity.

A vzkaz pro Petra: pokud pojedeš banátským expresem, tak už během prvních 30 minut ve vlaku budeš mít spoustu nových kamarádů. Letos jedu potřetí. Poprvé jsem jel sám, jen jsem měl domluveno půjčení stanu od lidí, kteří tam jeli také a které jsem oslovil na stránce festivalu. Podruhé jsem nakonec celý festival strávil se skvělými lidmi, které jsem potkal až po cestě. Tentokrát jedu s kamarádkama z minulého ročníku. Takže za mě je vlak nepřekonatelný, pokud hledáš parťáky. Auto má výhodu v tom, že můžeš po cestě poznat víc z Maďarska a Rumunska.
0
2 reakce