Ahoj, nechce se někdo (2 osoby) připojit na cestu po západním pobřeží USA? Bereme i po jednotlivcích (muže / ženy). Termín začátek listopadu, délka max 14 dní, spíše 12. Celkové náklady 17-20k (bez shopingu). Trasa: Los Angeles, poté směr na Vegas - cestou město duchů, deadly valley, hoover dam, atd., návrat zpět LA na nákupy a odlet směr SFO, kde strávíme cca 2-3 dny a přes Paříž / Řím do Prahy. .

Spolucestující - USA

Založil ve fóru Hledám spolucestujícího

8 reakcí

Ahoj, nechce se někdo (2 osoby) připojit na cestu po západním pobřeží USA? Bereme i po jednotlivcích (muže / ženy).

Termín začátek listopadu, délka max 14 dní, spíše 12. Celkové náklady 17-20k (bez shopingu).

Trasa: Los Angeles, poté směr na Vegas - cestou město duchů, deadly valley, hoover dam, atd., návrat zpět LA na nákupy a odlet směr SFO, kde strávíme cca 2-3 dny a přes Paříž / Řím do Prahy.

0

Jestli 20 000 je i cena s letenkou..tak mi napiš....cdalší cestu plánuju na zimu do tepla...ale to si počkám až bude další akce na letenky smiley

0 Citovat

Ahoj Davide,
nejde mi to odeslat soukromě (moc se s PC nekamarádím smiley ) termín je za mě v poho, značka ideál...počítej raději jen se mnou... zeptám se doma, ale přítel je pecivál, takže než se rozmyslí budeme doma smiley DÍKY. M

0 Citovat

Jasně smiley dám ještě vědět - čekám jak se k tomu postaví kolega.

0 Citovat

Ahojky,
abych to tu nemusela sledovat, až budeš vědět, jak to vypadá napiš mi prosím mail na: Marketa.Zazvorkova@seznam.cz
díky
M

0 Citovat

Jak to vypadá? Už to asi neplatí co?

0 Citovat

z mé strany je to prozatím pasé... Ale na FB někdo sháněl spolucestujícího do NY a pokud vím, Markét má taky ještě dovču navíc a neví co s ní smiley

0 Citovat

Presne ten samy vylet na zapad USA bych chtel zrealizovat pristi rok na jare. Kdo se prida?Tony. amiko1@seznam.cz

0 Citovat

Neletí někdo v rámci alitalie ve shodný termín do NY?
Praha - Milán 4.3.
Milán - New York 5.3.
NY - Milán 11.3. ?

0
8 reakcí