Bylo by to na celý měsíc červen, myšleno jakoby na pobytovou dovolenou, prostě dva hodně nenáročné lidi, nejlépe důchodce, kteří milují slunce, moře a Itálii. Karavanu je samozřejmě v kempu. Jedná se o letovisko Lido di Spina. Před dohodnutím se, by nás potěšilo osobní setkání s Vámi a potěšilo by nás, kdyby to pak s Vámi fungovalo i na několik následných let. Jarda a Eva  .

Hledáme do našeho karavanu, v severnější části Itálie, starší dvojici.

Založil ve fóru Hledám spolucestujícího

19 reakcí

Bylo by to na celý měsíc červen, myšleno jakoby na pobytovou dovolenou, prostě dva hodně nenáročné lidi, nejlépe důchodce, kteří milují slunce, moře a Itálii. Karavanu je samozřejmě v kempu. Jedná se o letovisko Lido di Spina. Před dohodnutím se, by nás potěšilo osobní setkání s Vámi a potěšilo by nás, kdyby to pak s Vámi fungovalo i na několik následných let. Jarda a Eva

0

A kolik za to dostanu?

0 Citovat

Prosím nepište sem neseriózní KRAVINY, na seriózní nabídku. Logicky já tam za to také platím, takže zdarma asi ne, takhle se ptají v itálii jen italové a u nás rómové. Na hloupé neseriózní pubertální plkání, jsou snad jiné Chaty ! Je mi 50+, kolik je Tobě Naděždo ? Patnáct ?  Takže prosím pište, jen opravdoví zájemci !!!

0 Citovat

Jardo nic ve zlem ,ja jsem 60+ a jako uplne seriozni nabidku to nevidim , jednak  to tady  neni placena inzerce   a   pak do nabidky pronajmu  seriozni ,pronajimatel  uvede cenu toho pronajmu a nevyckava na to .kdo da vic i kdyz licitovat se pochopitelne muze

Jinak  Italsky  Jadran neni zadne velke stesti ani ta oblast   Urcite by se dal karavan prepravit  na atraktivnejsi misto ,ale to je  uz vec majitele  karavanu  a pochopitelne milovniku Italie ,nemyslim si ale , ze zrovna zdejsi uzivatele fora   budou mit zajem na  traveni  mesice v karavanu  u Raveny a jeste  i dalsi roky  Do te oblasti se houfne jezdilo  hned po revoluci ,jeste kdyz  nastal boom CK 

Nedavno tu v jinem foru nekdo chvalil kempy v Italii, tak treba poradi
0 Citovat

DimikUK napsal(a):


Ty budes prima hostitel, u tebe chce kazdej bydlet v karavanu.

 Tak to se na to vyprdnu a pojedu raději do zemljanky na Bajkal.
0 Citovat

Navaja +1

Jinak si myslím, že ten Naděždy dotaz vůbec není od věci...

0 Citovat

Me by s toho ani tak husi kuze  nenaskocila  ,ale podivejme se na to realne  cena kempu  za karavan v Italii rekneme 20--30 euro /den

Kolik muze by domluva kdyz tam strcim karavan na celou seznou  5-10 euro /den   nebo mene  nez 5 ? A za kolik pronajmu  s podminkou mesic v cervnu a jeste podsouvani  spoluprace v dalsich letech ...Takove podnikani nema moc sanci v dnesni dobe


0 Citovat

Já jsem to pochopil, že hledají spolubydlící do svého karavanu (asi není úplně malý), když je to ve fóru Hledám spolucestujícího a chtějí hodně nenáročné lidi. Souhlas ale, že zde těžko někoho najdou (a nejen zde).

0 Citovat

LIbor -S   +1  ,opet  ukazka toho jak lze  na foru  reagovat bez urazek a bez ironie ,nejak jsem  nevnimal ,ze je to ve foru  hledam spolucestujiciho ,jinak samozrejme souhlas i kdyz i na pobytovky  se obcas cestovatele navzajem hledaji

0 Citovat

To jako  nějaká větší skupina? To není už nic pro mě, dříve možná, ale teď bych měla obavy aby to někdo nedal na internet.

0 Citovat

1. Nabídka je myšlena nejlépe pro pár, který je třeba unavený neustálým cestováním a objevováním, nebo chce mít záchytný bod v zemi, po které chce cestovat, nebo má už hlouběji do kapsy, třeba jako já invalidní důchodce, každý má přeci svůj důvod.

2. Sám beru peníze a to i když jsem je měl, jen jako nutné zlo, se kterým musím žít a za které mohu žít. Jinak pro mě ty papírky neměli, nemají žádnou hodnotu a nemám k nim tudíž absolutně žádný kladný vztah ! Maloměšťák nejsem = neobklopuji se žádnými majetky a ani žádné nemám a nechci mít, mimo toho karavanu a dopravního prostředku. Tím se dostávám k tomu, že nejdříve chci poznat lidi a pak se bavit o papírkách, co jsou platidlem. 

3. Než někdo tady zase bude mluvit, nebo polemizovat za kolik to může být, ať se nejdříve podívá na ceny kempů, (nebo i levnějších apartmánů – podobná cena), na Internetu za den a za měsíc, ty ceny co tady psal „mikir“ neodpovídají. To bylo tak před 10-ti lety. Je to jako se slušnějšími apartmány, kam jezdí např. němci, italové, atd., tak ty jsou také už jednou tak drahé, než bývali. 

4. Kempy po celé severní Itálii, jsou na hodně vysoké úrovni a ohledně čistoty, určitě na vyšší něž v Německu a Rakousku. Nebojte trochu kempy máme zmáklé a tenhle kemp je za slušnou cenu, ale taky je přesně toto místo s nejstálejším počasím = taková malá polopoušť.


0 Citovat

* Ke svému jménu: Ještě můj děd a půl života i otec, tak oba měli své jméno se dvěma „nn“, ale ze zlovůle komunistů, možná také proto, že otec do strany nikdy nechtěl a nešel ….., proto asi ta zlovůle. Tak aby otec mohl dělat vedoucího na nižší vedoucí pozici, musel o jedno „n“ své jméno zkrátit, ale pohodář a smíšek, to byl až do konce života. :-)

** Kdyby jste NÁHODOU narazili na nějaký starší pár, který by chtěl být kus léta u moře v Itálii, jíst zdravěji a ještě ke všemu o polovinu levněji než u nás, DEJTE mi prosím VĚDĚT. Máme to v tomto místě za ty roky, hodně dobře zmáklé. Předem moc díky a všem přeji pěkné léto !


0 Citovat

Vy jste nezaregistroval, že Itálie, zejména severní, je teď pro mnohé (hlavně postarší) spoluobčany symbolem Armagedonu? 

0 Citovat

Třeba někdo kdo uvažuje o euthanasii by mohl mít zájem.

0 Citovat

:-))) 

0 Citovat

[citace="mikir"]

Me by s toho ani tak husi kuze  nenaskocila  ,ale podivejme se na to realne  cena kempu  za karavan v Italii rekneme 20--30 euro /den. Kolik muze by domluva kdyz tam strcim karavan na celou seznou  5-10 euro /den   nebo mene  nez 5 ? A za kolik pronajmu  s podminkou mesic v cervnu a jeste podsouvani  spoluprace v dalsich letech ...Takove podnikani nema moc sanci v dnesni dobe

 

Tohle tvrdíte o Itálii ? Minimum na den bývá spíše 25-35 € ale i více. Na celou sezónu, Vám italové dají slevu maximálně tak 25%. Podíval jste se vůbec na Web? Méně než 5 € ? Navíc nepodnikáme, jsme jen chudí důchodci ! Ale když takhle dobře vidíte do podnikání a máte takový přehled o Itálii, tak tam začněte ihned podnikat. Já rámcový přehled mám a nešel bych tam NIKDY podnikat a v dnešní době ani pracovat. (Cca: 120 dnů x 30 € = 3600 -> 100% ; 25% sleva 720+180 = - 1.000 €) Co tam ale neušetříte na pobytu, zase ale ušetříte na jídle, skoro vše je tam levnější až o 50%, když si sám vaříte.  

0 Citovat

Zdravim ,na tohle vlakno jsem davno zapomel ,v podstate nemenim ale nazor ,ze zde na foru zajemce nebude ,k ostatnimu se tezko mohu vyjadrit to je  vzdycky na dohode ,nasel jsem jen ze referencni cena 2 osoby ,auto ,karavan ,elektrina ,dane  je  33 euro/ noc , kolik s toho bude sleva , kdyz tam postavim karavan bez auta na celou sezonu (pripadne tam bude auto od lidi co by tam jeli autem, nebo meli auto s pujcovny ),navic v soucasne dobe, tezko urcit ,ale myslim ze by to bylo vic  nez 25% ,protoze budou radi za jisty prijem 

0 Citovat

Zbytečná diskuze. Slevu 25% v tuto chvíli nikdo nenabídne. Navíc se během té doby bude měnit počet lidí a aut, to se bude doplácet jak? Souhlas s Mikirem, že tady se zájemci nenajdou. Otázka ale je, kde je vůbec hledat.

 

0 Citovat

@floodland ,souhlasim,ze je to zbytecna diskuze ,jinak jsem  to s toho puvodniho pochopil tak ,ze melo jit o cely mesic a ze jde o karavan pro dva lidi ,takze zadne stridani lidi na libovolne dlouhou dobu ani jejich poctu Ta otazka toho hledani musi zacinat na tom ze  nebude podminka celeho mesice ,pripadne v dnesni dobe  presunu karavanu jinam ,mozna nejednodussi Chorvatsko ,kam lidem staci antigen nebo prvni davka ,z Italie bych postavil karavan na Sardinii ,ale ani tam to neni o celem mesici na jednom miste 

0 Citovat

No mám dojem, že jsem se v tom trochu ztratil. Nejprve jsem to chápal tak, že hledají další dvojici do karavanu, aby mohli sdílet náklady. A teď je z toho obyčejný pronájem karavanu zaparkovaného v kempu. To dost mění situaci a obávám se, že najít někoho bude nemožné. Každopádně bych asi začal s tím, jaká je cenová představa majitele karavanu. Protože takto bude dvojice platit za kemp plus pronájem toho karavanu. Ve výsledku nic moc částka a vlastní vaření to asi nevytrhne. 

0
19 reakcí