Na přelomu ledna a února 2022 bych ráda projela Kostariku, Ekvádor nebo Chile, nahrubo vytipovaná místa mám, přesný plán zatím ne, ideálně víc přírodu, národní parky a treky, pár dní pláže a surfování, případně dobrovolnický projekt. Vše na domluvě, společný plán najdem. Hledám parťáky na cestu, dámy či pánové, ideálně 25-35 let  .

Ekvádor/Kostarika leden/únor 2022

Založil(a) ve fóru Hledám spolucestujícího

5 reakcí

Na přelomu ledna a února 2022 bych ráda projela Kostariku, Ekvádor nebo Chile, nahrubo vytipovaná místa mám, přesný plán zatím ne, ideálně víc přírodu, národní parky a treky, pár dní pláže a surfování, případně dobrovolnický projekt. Vše na domluvě, společný plán najdem. Hledám parťáky na cestu, dámy či pánové, ideálně 25-35 let

0

No já bych se ráda přidala, i když už mám po sezoně.Kostarika, Ekvádor a Chile je můj sen. Můžeme si tam dát společně vodku...

0 Citovat

Aje je ,Nadežda sa prebrala.

0 Citovat

Přidal bych se.

0 Citovat

Já se hlásím :-))

0 Citovat

Taky bych se přidala. V práci not happy, stále myslím na cestu do Mexika a jiných zemích Latinské Ameriky. I nad tím dobrovolničením uvažuji. V únoru mi bude 30 a hrozně ráda bych to svoje cestování už někam posunula.

Odkud jste, že bysme dali nějaký sraz?

0
5 reakcí