už mi trochu hrabe z necestování, chtěl by se někdo přidat co nejdříve na výlet na Zanzibar ? pravidelně se opakuje nabídka LM Čedoku - (asi)přímý let z PRG, ubytování, polopenze za 20000,-, ale jako samocestovatel bych platil za dva ... nechci to prosedět na hotelu, asi bych si půjčil skůtr a vymyslel si vlastní program  .

LM Zanzibar 25.1. nebo později

Založil ve fóru Hledám spolucestujícího

8 reakcí

už mi trochu hrabe z necestování, chtěl by se někdo přidat co nejdříve na výlet na Zanzibar ?
pravidelně se opakuje nabídka LM Čedoku - (asi)přímý let z PRG, ubytování, polopenze za 20000,-, ale jako samocestovatel bych platil za dva ...
nechci to prosedět na hotelu, asi bych si půjčil skůtr a vymyslel si vlastní program

0

Dám ti radu. Kup si letenku na Zanzibar, zarezervuj si ubytko, půjč si skútr, vymysli si svůj program a užij si to. Bez cestovky. Takových, co cestují sami a nesedí doma, je nás spousta...

1 Citovat

také k té spoustě z vás obvykle patřím, ale v tomto případě jsem lepší alternativu nenašel ...
ale jistě jsi chytřejší a zkušenější, tak mi poraď, jak poskládám přímý let, ubytko a trochu jídla za 20000,-  ;-)
třeba ty možná ještě aktuální letenky z Mnichova s přestupem v Amstru mě nezajímají, nechci strávit více času v letadle, na letištích, ... než na výletě

0 Citovat

Zkusil bych na tvém místě i pres FB ruzne skupiny na spolucestovani, je jich spousta

0 Citovat

@Martin: dobře, netrvám na tom, že musíš bez cestovky, klidně si kup zájezd, 20k není špatná cena, hlavně jdi do toho. Já odlítám na Zanzibar v neděli, sám, s 1 přestupem (to přežiju :-) ), a do těch 20k se vejdu. :-) Spíš teda bez jídla.

0 Citovat

Minulý týden to v neděli kleslo až na 17.990,-

0 Citovat

@mirjur: uff, to se mi ulevilo a jsem šťasten, žes mi to dovolil  ;-)

0 Citovat

@Michal: uvažoval jsem, že budu takto "spekulovat na pokles", počkám ještě do neděle :-)

0 Citovat

@Martin: tak pardon, jen jsem tě chtěl povzbudit, když sis stěžoval, že už ti z necestování hrabe a že sám asi nikam nepoletíš... vím, že nepotřebuješ žádnou radu. 

0
8 reakcí