Mám volný srpen a hledám parťačku/parťáka na nějakou backpacking „expedici“ do míst, kde bude v tu dobu snesitelné podnebí, rozumná bezpečnostní situace, cenové relace, nepřelidněnost, scenérie a dostupnost. Aktivity sportovní v horách jako treking, bikepacking ale i poznávací. Napadá mě Gruzie , popř. i s Arménií, která je lezce dostupná z Prahy přes WizzAir to Kutaiši. Treking pod Velkým Kavkazem, Bordžomi, atd. Letenky cca 3000-5000 za cestu. Cenové relace v Gruzii budou podobné našim. Doprava místní dopravou nebo půjčit auto pro poznávačku. Lze i cokoliv jiného, jako balkánské hory, Skandinávie (mínus je vzdálenost a ceny PHM), popř. jestli jsou někam levné letenky. Jsem z Prahy, 52, Tomáš  .

Srpen 2022 (Zakavkazsko ??)

Založil ve fóru Hledám spolucestujícího

1 reakce

Mám volný srpen a hledám parťačku/parťáka na nějakou backpacking „expedici“ do míst, kde bude v tu dobu snesitelné podnebí, rozumná bezpečnostní situace, cenové relace, nepřelidněnost, scenérie a dostupnost. Aktivity sportovní v horách jako treking, bikepacking ale i poznávací. Napadá mě Gruzie , popř. i s Arménií, která je lezce dostupná z Prahy přes WizzAir to Kutaiši. Treking pod Velkým Kavkazem, Bordžomi, atd. Letenky cca 3000-5000 za cestu. Cenové relace v Gruzii budou podobné našim. Doprava místní dopravou nebo půjčit auto pro poznávačku. Lze i cokoliv jiného, jako balkánské hory, Skandinávie (mínus je vzdálenost a ceny PHM), popř. jestli jsou někam levné letenky. Jsem z Prahy, 52, Tomáš

0

Jestli zmiňuješ příjemné teploty, tak v Zakavkazsku pozor, třeba v Jerevanu je standard denní teploty přes 40 °C

0
1 reakce