Ahoj, vetsina mych pratel je omezena casove, financne, praci, skolou, vztahem a nebo nemaji dobrodruznou povahu a nejradsi by se valeli v jednom hotelovym komplexu all inclusive kdesi Egypte, popr. poslouchali cestinu na kazdym kroku v Chorvatsku, a tak se obracim na toto forum. Hledam spolucestujiciho/spolucestujici k cestam po Evrope i mimo. Planuji pristi leto procestovat Island, minimalne 14 dni, nejlepe, abychom byli tak ctyri, pronajmuti auta pak vyjde levneji. Libila by se mi i Indonesie a Lofoty. Letos jsem projela kus Holandska na historicky plachetnici, coz bylo fantasticky a planuju to zopakovat. Jsem otevrena vsem moznostem. Najde se nekdo? Danny .

Spolucestujici: Island, Indonesie, Norsko, letosni Silvestr?

Založil(a) ve fóru Hledám spolucestujícího

5 reakcí

Ahoj,

vetsina mych pratel je omezena casove, financne, praci, skolou, vztahem a nebo nemaji dobrodruznou povahu a nejradsi by se valeli v jednom hotelovym komplexu all inclusive kdesi Egypte, popr. poslouchali cestinu na kazdym kroku v Chorvatsku, a tak se obracim na toto forum. Hledam spolucestujiciho/spolucestujici k cestam po Evrope i mimo. Planuji pristi leto procestovat Island, minimalne 14 dni, nejlepe, abychom byli tak ctyri, pronajmuti auta pak vyjde levneji. Libila by se mi i Indonesie a Lofoty. Letos jsem projela kus Holandska na historicky plachetnici, coz bylo fantasticky a planuju to zopakovat. Jsem otevrena vsem moznostem. Najde se nekdo?

Danny

0

Ahoj, v lednu nebo unoru planujem cestu nekam do Asie ( zalezi na letenkach), jsme 3, a tak by jsme ctvrteho uvitali smiley pokud mas zajem muzem to vic rozebrat, urcite chcem nekdy procestovat i Norsko, Island,atd.. Kdyztak se ozvi na mail tinasouky@seznam.cz

0 Citovat

Ahoj, velice mě zaujal tvůj inzerát ohledně cestování. Také hledám aktivního cestovatele, protože v mém okolí se bohužel nenachází nikdo, kdo by tuto vášeň se mnou sdílel. Cestoval bych kamkoli a hlavně často smiley

Milan (26)

0 Citovat

Nech mi na sebe nejaky kontakt;)

0 Citovat

Zdravím!

Mám úplně stejný problém, takže se i já dávám k dispozici.

Island jsem už sice zvládl letos v červnu (kdybych mohl s něčím poradit, stačí říct), ale na přelom zimy a jara jsem taky plánoval nějakou Asii. Dokonce jsem našel pěknej itinerář (Prg-Moskva-Novosibirsk-Vladivostok/Chabarovsk-Soul-Manila-Phnom Penh/Ho Chi Min City za necelých 12tis. Kč, všechno jednosměrné samozřejmě).

Budu rád, když se ozvete. smiley)

Honza
krupier2@centrum.cz

0 Citovat

Ahoj, Island i Indonesii /Goroka 2013 / bych také letos chtěla zvládnout + menší cesty po Evropě. Budu ráda, když se ozveš smiley merlinL@seznam.cz

0
5 reakcí