Zdravim, S Wizzairom letime v maji do Gruzinska, sme zatial dvaja, zhaname este nejakych dvoch ludi. Planujeme si poziciat auto, nech sa to teda oplati co najviac  .

Gruzinsko 16.-23.5

Založil ve fóru Hledám spolucestujícího

12 reakcí

Zdravim,

S Wizzairom letime v maji do Gruzinska, sme zatial dvaja, zhaname este nejakych dvoch ludi. Planujeme si poziciat auto, nech sa to teda oplati co najviac smiley Niekto v tej dobe tam alebo dokonca ten isty termin?

0

Já tam tak byla už 2x a za měsíc letím z Buda do Kutaisi potřetí.........tentokrát to protáhneme do Arménie.
Auto jsme si nepůjčili.........jezdili jsem levně maršrutkami, nebo taxíky-cenu jsme usmlouvali.......vždy jsme byli maximálně spokojeni.......

0 Citovat

Skoda, ze sa nam nestretli datumy (1-12.5), tiez sme dvaja a bodlo by auto nakolko zatial nemam jasno ako sa dostat do oblasti Vardzie (a ideal potom pokracovat do Batumi)

0 Citovat

ani podla mna sa teda auto neoplati, ked prides na hlavne nadrazi v tbilisi a niekomu povies kam chces ist, zarucene do par minut sedis v nejakej marsutke smiley a ceny su fakt smiesne.

0 Citovat

Ideme iba na týždeň, takže nechcem všetko nechávať na verejnú dopravu. Všimol som si, že večer už je vcelku problém dostať sa mimo hlavných lokalít. Nechcem auto na celý čas, ale povedzme na rtri - štyri dni, by to riadne uľahčilo situáciu. Auto za 30e na deň, sa už pri dvoch oplatí podľa mňa...

0 Citovat

My jsme za týden zvládli Kutaisi, Tbilisi, arménský Jerevan, Gori, Mcchetu, Batumi i Čiaturu. Vše bez auta. Delší přesuny jsme řešili nočními vlaky (první třída, kupé pro dva, takže pohodlná noc a nic extra drahého a ještě jsme ušetřili za ubytování) a ty kratší maršrutkami. smiley
Ale chápu vaši chuť si půjčit auto, taky si prakticky všude půjčuju, ale v Gruzii mi to přišlo zbytečné. smiley

0 Citovat

My práveže chceme ísť Vardzia alebo David Gareja, Kazbegi, mozno sa trochu poflakat okolo Telavi, pripadne Mestia. Čiaturu napr. chceme už ísť marshrutkou..

0 Citovat

Proky

Cestopis z toho tripu co popisuješ by náhodou nebyl? To čtení by mě celkem zajímalo.. smiley díky!

0 Citovat

Byl jsem v Gruzinsku v lete 2013. Tbilisi-Kazebgi–Kazbeg (hora)-Kazebgi-Tbilisi-Vardzia-Akhaltsikhe-Tbilisi. Vsechno jsem projel marsrutkama. Doprava stala nejakych 20-30$. Vstupenky zadarmo. Ale jsem rodily mluvci rustiny tak ze to tam slo vsechno domluvit bez problemu smiley

0 Citovat

Radeji nic nesepisuj - mozna tak do domaci knihovny

0 Citovat

Uvažuju, že budu předpovídat počasí, protože jsem přesně věděl, že se zrovna ty ozveš. smiley

0 Citovat

Zdravím ve spolek,
chtěl bych poprosit o radu.Nevíte v kolik jede cca poslední marschutka z Kazbegi do Tbilisi?a odkud vyjíždí marschutky z Tbilisi do Kazbegi?Mockrát dík za radu smiley

0 Citovat

V kolik poslední ti asi řeknou na busáku. Ten je u stanice metra Dibude https://goo.gl/maps/aRXnp

0
12 reakcí