Ahoj, chceme využít aktuálních levných letenek v termínu 6.11. - 22.11. 6.11. Barcelona -> Iguazu Falls, pak půjčit auto a projet část Argentiny, Paraguay a Brizílie až směr Rio de Janero. Pak 22.11. odlez ze Sao Paolo do Prahy. Cenově i s cestou do Barcelony to vychází kolem 10-11.000Kč. Zatím jsme 2. Hledáme ještě další 1-2 lidi, aby auto cenově vycházelo líp. Jinak bychom jezdili vlakem/busem. Měl by někdo zájem? .

Barcelona -> Iguazu Falls -> Sao Paolo -> Praha

Založil ve fóru Hledám spolucestujícího

9 reakcí

Ahoj, chceme využít aktuálních levných letenek v termínu 6.11. - 22.11.
6.11. Barcelona -> Iguazu Falls, pak půjčit auto a projet část Argentiny, Paraguay a Brizílie až směr Rio de Janero. Pak 22.11. odlez ze Sao Paolo do Prahy. Cenově i s cestou do Barcelony to vychází kolem 10-11.000Kč.
Zatím jsme 2. Hledáme ještě další 1-2 lidi, aby auto cenově vycházelo líp. Jinak bychom jezdili vlakem/busem.
Měl by někdo zájem?

0

Takže se povedly zakoupit 3 ks na termím 20.11. - 9.12.2015 (BCN - GRU a GRU - BCN - MUC za pěkných 7603 Kč/osoba smiley
Jsme 3 (dvě holky a já), sháníme ještě někoho do party na tento termín - zatím to tam stále je!

0 Citovat

Ahoj Bear(e), nezávislé na vás se mi také podařilo zakoupit tuto kombinaci jen s priletem do Vídně a na kratší dobu. Jsem také z Moravy (Zlín) a rád bych se k vám přidal. Je mi 36 let, pohodář. Kontaktujte mě přes SZ. Mě SZ nejdou posilat.

0 Citovat

Máš SZ

0 Citovat

Neplánujete výlet k Iguazu Falls okolo 28. - 30.11.? Rád bych na cestu do Ria získal užitečné info někde u pivka s výhledem smiley

0 Citovat

Zatím netuším, itinerář se bude teprve dělat - letenky byly zakoupeny narychlo smiley Původně jsme plánovali Chile, tak to teď musíme trochu překopat a taky pozjišťovat informace - určitě ale plánujeme odskok na nějaký trek v Patagonii. Bude se to teprve dávat to dokupy, až to trochu bude, zkusím napsat, kde všude se hodláme vlastně pohybovat.

0 Citovat

Ide Vam tieto letenky zobrazit na stranke TAM Airlines? Na checkmytrip ich mam v poriadku aj na strankach inych aeroliniek z oneworld ale na stranke TAM mi ich nenajde smiley

0 Citovat

Zatím nejde.

0 Citovat

Na webovkach spolecnosti TAM uz lze letenky zobrazit jak podle cisla e-ticketu, tak i po zadani kodu, ktery ma TAM smiley

0 Citovat

Planujete si niekam pripisovat mile za tieto lety? Pozeral som tak do British Airways(Executive Club) ani do Air Berlin(topbonus) sa to velmi neoplati. Najlepsie asi vychadza American Airlines (AAdvantage) alebo nejaky iny typ?

0
9 reakcí