kdo letí s Cebu pacific v únoru 2016 Dubaj- Manila Letíme 27.2.2016 a návrat 6.3.2016 .Do Dubaje bych chtěl letět kolem 25.2.2016  .

Cebu pacific 2016

Založil ve fóru Hledám spolucestujícího

6 reakcí

kdo letí s Cebu pacific v únoru 2016 Dubaj- Manila Letíme 27.2.2016 a návrat 6.3.2016 .Do Dubaje bych chtěl letět kolem 25.2.2016 smiley

0

Ahoj, my mame kupene dubai - manila 28.2-7.3 a plany este ziadne ... cakame akciu na letenky na nejake ostrovy, ale mozno aj sever od Manily by bol fajn ... ked tak posli spravu a mozme podiskutovat o moznostiach smiley

0 Citovat

Akce na přelety bývají často a za plnou cenu je to taky za hubičku. My letíme 14 dní před vámi 13.2. - 29.2. a spíš čekáme na akci na letenky do Dubaje. Aktuálně nejlevnější Ukraine airlines, ale snad se objeví nějaká akce na flydubai nebo Travel smiley

0 Citovat

Akce na vnitrostátní linky byla asi týden po té mezinárodní,bukoval jsem si Manila -Cebu v den příletu 28.2.2016 a zpět letím z Taglibaran -Manila 6.3.2016 což je ostrov Bohol a ten je jeden z nejzajímavějších.Po recenzích jsem nechtěl zůstávat v Manile a proto jsem řešil vnitrostátní skok do Cebu,kde je to zajimavější.Z Cebu na Bohol pojedu lodí,je to za cca 250 kč a dvě hodiny plavby. smiley

0 Citovat

Tu akciu som zda sa prepasol, ale snad do marca bude dalsia smiley Pokusim sa kupit rovnake ostrovy, ak sa podari tak sa ozvem a mozme sa dohodnut na nejakej spolocnej ceste smiley

0 Citovat

Únor se blíží,kdo letí přibližně ve stejnou dobu jako my směr Filipíny ?

0 Citovat

Podarilo sa mi kupit v "akcii" rovnake lety, tj. prilet na Cebu a odlet z Tagbilaran s jednodnovym oneskorenim voci tebe takze sa mozme potom sukromne dohodnut. Mimo to, ako to funguje s takym cebu pacific? Doteraz som letel len wizzom, urobim si klasicky chceck in a vytlacim letenku? alebo v tej ich aplikacii mzoem ukazat v dubai letenku, alebo treba ist aj napriek tomu este na prepazku po nejaky boarding pass ?

0
6 reakcí