Necestujete či nejedete někdo v nejbližší době do Řecka kamkoliv? Svezla bych se s Vámi a podílela na benzínu. .

Řecko - Thessaloniki

Založil(a) ve fóru Hledám spolucestujícího

5 reakcí

Necestujete či nejedete někdo v nejbližší době do Řecka kamkoliv? Svezla bych se s Vámi a podílela na benzínu.

0

Chalkidiki květen 2014 - cestovatelská seznamka
díky tipu na airbn
začínám v současné době plánovat jarní dovolenou. Tentokráte autem, ale třeba se někdo z AL bude mít zájem přidat. Aktuální itinerář na :
http://www.brnolowcost.estranky.cz/clan ... namka.html
děkuji za jakékoli tipy, co zajímavého v této oblasti navštívit. Jde mě především o přírodní zajímavosti.

0 Citovat

Super link Brnaku.. smiley Planuju letos v lete neco podobneho - akorat o neco pozdejc (zacatek cervence) - poletime s easyjetem na Corfu a tam ubytko pres airbnb v nejakem penzionu - rozpocet mame podobny - vychazi nam to zatim na 4.5 za 7 dnu - ale neni v tom jeden nocleh v Milane..

0 Citovat

Ahoj,
v červenci mě na jižní státy Evropy už přijde moc horko a sucho. Byli jsme takto jednou na Makarské a celý týden 38 C. To ani nikam nevylezeš. V červenci je krásně i u nás nebo na Slovensku. Ale třeba sestra potřebuje teplotu moře nad 26 a tak jí to v tu dobu vyhovuje.
tak ať Vám to vyjde.Třeba dáme něco společně někdy příště

0 Citovat

Koukal sem na to Dave (a dost intenzivne o tom premyslel) ale spousta lidi na tu oblast okolo Solune strasne nadava - ze spinavy more a nic moc, takze sem si rikal ze si dam klasicky ostrovy (uz sem toho projel docela dost a musim rict ze Recke ostrovy zatim nic neprekonalo - co se tyce klasickych vyletu k mori).. A nejlevnejc mi vyslo prave Corfu pres Milan..

Nicmene vcera vecer sem koukal este na nejaky recenze a par lidi psalo ze je celkem hezka ta oblast Neptunova trojzubce - je to z letiste Thessa asi 70km a pry se tam daji najit hezke plaze..

0 Citovat

Teď koukám co jsi psal. Myslel jsem, že to byly letenky za 4,5k do Soluně smiley ... tak beru svůj příspěvek zpět.

0
5 reakcí