Ahoj , jsme dvě kamarádky které by chtěli vycestovat za prací ! Sháníme info o možnostech práce v různých zemích, nejlépe anglicky mluvících  .

Hledáme spolucestujícího

Založil(a) ve fóru Hledám spolucestujícího

5 reakcí

Ahoj , jsme dvě kamarádky které by chtěli vycestovat za prací ! Sháníme info o možnostech práce v různých zemích, nejlépe anglicky mluvících smiley a také někoho kdo by se k nám rád přidal . Prosím pište na pavlacechakova@gmail.com .. Předem Děkuju za odpovědi smiley

0

Ahoj. Našel by se tady někdo kdo cestuje jako já ? Myslím tím tak že si koupíte jednosměrnou letenku na náhodné místo a na letenku zpátky si musíte vydělat peníze v té dané zemi ? Pokud ano byly bych rád na domluvení a nějaké společné cestě.

0 Citovat

Já bych se ráda přidala, dvě kamarádky v různých zemích jsou můj sen. 

0 Citovat

me too

0 Citovat

Na low cost letenku po Evropě snad máš i na cestu zpět. Mimo Evropu obvykle  těžko seženeš legální práci za rozumný plat a mj. je limit na délku pobytu. Navíc dvě 1směrné letenky obvykle vyjdou téměř na 2násobek zpáteční. Pokud chceš pracovat mimo Evropu, nejezdi na "náhodné" místo, ale zařiď si nějaká working holiday víza.

1 Citovat

No tak hlavně záleží, co je to za obor a jestli se platí cash a zda po službě, nebo předem.

1
5 reakcí