Ahoj, jsme dobrá parta - 2 páry a 1 kluk, jsme pro každou legraci,30 -40let , hledáme nejlépe nějakou pohodovou holku, pouze jako spolubydlící , která by chtěla si zajet na dovču  do dominikány a nemá s kým, v termínu 13.11.2017 - 30.112017, kamarád je slušný sympaták, je to na 17dnů tam , ubytování ve 2hotelích s all inclusive + nějaké výlety, odlet z Prahy, cena letenky + ubytování/all inc. cca 25000,-, pro další info pište na: rmcar@seznam.cz Marian .

Domikánská rep. / karibik

Založil(a) ve fóru Hledám spolucestujícího

6 reakcí

Ahoj, jsme dobrá parta - 2 páry a 1 kluk, jsme pro každou legraci,30 -40let , hledáme nejlépe nějakou pohodovou holku, pouze jako spolubydlící , která by chtěla si zajet na dovču  do dominikány a nemá s kým, v termínu 13.11.2017 - 30.112017, kamarád je slušný sympaták, je to na 17dnů tam , ubytování ve 2hotelích s all inclusive + nějaké výlety, odlet z Prahy, cena letenky + ubytování/all inc. cca 25000,-, pro další info pište na: rmcar@seznam.cz

Marian

0

Ahoj Mariane,

já bych měla zájem. Pokud ti tedy nevadí, že jsem na holky.

0 Citovat

Ahoj,

napiš na email jestli budeš chtít.

0 Citovat

No já bych spíš měla zájem o jednu z těch holek co tam s vámi budou, popřípadě o obě...

0 Citovat

Nevím jestli je to tady dobrý server na hledání spolucestujícího.

0 Citovat

@rmcar: Za chvíli se tu objeví další nickyno alter ego se zájmem o mužskou část výpravy ;-)

0 Citovat

super, modří už vědí, nebo minimálně tuší:-)))

0
6 reakcí